Opinie o Witold Budryk Netek w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Witold Budryk Netek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Witold Budryk Netek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witold Budryk Netek w Kraków

DOMIS

Jak widać z wypowiedzi , są to ludzie na niskim poziomie intelektualnym , wypowiedzi w formie " Uwaga na niego to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) " pokazują z jakimi prostakami i (usunięte przez administratora) mamy do czynienia w internecie , zastanawiam się dlaczego administrator strony pozwala na tak chamskie , obrzydliwe oszczerstwa ze strony zapewne konkurencyjnej firmy , która nie może się przebić ponad NETEK Witold Budryk . Pracowałem w tej firmie i mogę przedstawić ze obrzydliwe wypowiedzi nie są od pracowników tej firmy tylko od prymitywnych , sfrustrowanych życiem ludzi , biednych którzy są nieszczęśliwi gdyż w swoim życiu do niczego nie doszli i nie dojdą poprzez wulgarne wypowiedzi .

Waldek

No i właśnie tak wyglądają standardowe rozmowy z Szefem. Jeśli macie na to ochotę - zapraszamy. Każdy kto to widział na żywo trzyma się z daleko od tego Pana.

Aneta Gensac

Witam wszystkich , firma NETEK jest OK bardzo dobre zarobki i szcunek do pracownika , nie wiem dlaczego kilka osób obrzuca błotem tą firmę , , byłam pracownikiem magazynu przez 6 lat w tej firmie i jestem bardzo zadowolona , POZDRAWIAM

D Nowy wpis

Właściciel to zwykły(usunięte przez administratora) granatem od pługa oderwany. Firma zakupiła programator kart RFID i nie potrafiła go obsłużyć, nie mieli w ogóle pojęcia jak to działa i do czego służy, robili wielką awanturę w swojej ignorancji. Zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty.

Jak długo trwa proces awansu w Witold Budryk Netek?

DOMIS

Kazik
@DOMIS

Szef o osobach myślących niż On mówi, że są to biedni ludzie, sfrustrowani i głupki. Chyba każdy, kto miał z Nim styczność, słyszał jak wypowiada się o innych. Komentarz jest pisany dokładnie takim językiem jak codzienne wypowiedzi Szefa, dlatego nie dziwi dlaczego DOMIS ma takie dobre zdanie o tej firmie i tak jej broni...

Ala
@Kazik

To prawda pisać po polsku to ten Pan nie umie. Ma problemy z ortografią i interpunkcją. Wiadomości od Niego są żenujące.

Olek

Niestety to wszystko, co piszecie negatywnego, to prawda. Sam tego doświadczyłem. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym Panem. Zniszczy Was psychicznie i będzie się z tego śmiał. Ma kasę i myśli, że wszystko może. Uważajcie na wszystkie firmy z nim powiązane.

Mirosław
@Olek

Nie wiesz dlaczego tak się zachowuje? Każdy kto chce rozwoju firmy powinien dbać o pracowników, a ty piszesz, że ich niszczy psychicznie. Długo tam pracowałeś? Sam odszedłeś, czy zostałeś zwolniony?

BBS
@Olek

Niestety potwierdzam negatywne opinie o firmie. Właściciel, ten prawdziwy, nikogo nie szanuje. Jak coś idzie nie po jego myśli, to jest bardzo nerwowy i obraża innych.

Aneta Gensac Nowy wpis

Firma Witold Budryk Netek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Zrugany Nowy wpis

Niestety miałem przyjemność być w tym pożal się boże sklepie. Gburowaty pracownik (zapewne właściciel) nie chciał mi sprzedać tego co oczekiwałem. Wymądrzał się, że wie lepiej i proponował rozwiązania za chore kwoty, a wystarczyła antena za 50 zł. Nie polecam i radzę dość mocno unikać tej firmy

Gosia

Panie Marek szukasz Pan pedałów i szaleństwa erotycznego sado maso ? , bo Pan piszesz po firmach sprzedających artykuły SEX PETS :) i anal , tutaj pomyliłeś Pan adresy to nie ta branża Zofilu i Pedofilu ;)

Uwaga na niego to cwel i oszust

Gosia
@Marek

Domis

Pracowalem w tej firmie kilka lat firma super atmosfera, zarobki ok , w wiekszosci wypisujacy negatywy to prostaki i nie majacy nic wspolnego z ta firma tzw Pieniacze

New
@Domis

Obrażanie myślących inaczej to standard. Wiadomo kto to pisze.

Lidia
@New

Ale że standard w tej firmie? To chyba nie za dobrze świadczy o atmosferze, co?

Faktor

Pracowałem w tej firmie dwa lata i wszystko jest OK , zarobki na dobrym poziomie 8 000 zł , widzę trochę hejtu od niektórych gości z konkurencji którzy nigdy nie byli pracownikami firmy NETEK :(

Barbara

Witajcie, przejrzałam ostatnie wpisy w wątku ale pojawiły się one jeszcze w 2020 roku. Wchodząc na forum warto by było móc zapoznać się z jakimiś nowymi informacjami odnośnie pracy w firmie. Może znajdzie się chętna osoba do napisania swojej aktualnej opinii o zatrudnieniu w Witold Budryk Netek? Liczę na Waszą aktywność.

Olek
@Barbara

Nic nowego. Nadal warto trzymać się z daleka!

Olo

@Gustaw a czemu taka fatalna ?

Henryk

Najważniejsze, że to świetny pracodawca, praca w dobrej atmosferze .

Gustaw
@Henryk

Fatalny pracodawca, fatalna atmosfera. Szkoda gadać. Lepiej trzymać się z daleka.

Den
@Gustaw

Poczytajcie sobie opinie na google i dowiecie się jak ta firma działa...

michal

Super firma , miła i sympatyczna relacja z szefem , polecam tą firmę wszystkim w Polsce , Michał

kate
@michal

A kto jest w tej firmie szefem?

@kate

Ha, ha, ha. Bardzo dobre pytanie. Na papierze czy w rzeczywistości?

Patio Rożek

Firma jest OK i zarobki są duże jeżeli ma się coś niecoś w głowie , pracowałem dwa lata , zarobki 6 tys na rękę co miesiąc , firma i szef OK polecam

Gabriela
@Patio Rożek

W którym dziale Netek pracowałeś? I czy to 6 tysięcy jest już po wliczeniu wszystkich dodatków? Czy jeszcze coś dodatkowo można zgarnąć?

Krzysztof netmac

Dobre ceny dobra jakość towaru produkowanego na Tajwanie ni chinach przez co jakość wytrzymałość jest b.dobra można negocjować ceny

Patrycja

Widzę dużo zadowolonych pracowników, czy w firmie można mieć posadę na długi czas ? Jest duża rotacja ?

goldo

Wszystko jest uzależnione od zajmowanego stanowiska @antek ale zarobki są wyższe niż najniższa krajowa ;)

Basia

Pracowałam w tej firmie kilka lat jestem bardzo zadowolona , dobre relacje z szefem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Budryk Netek - Kraków

• Jak się pracuje w Witold Budryk Netek?

Zobacz opinie na temat firmy Witold Budryk Netek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witold Budryk Netek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witold Budryk Netek?

Kandydaci do pracy w Witold Budryk Netek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witold Budryk Netek
2.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Senatorska 26 lok. 8A
    30-106 Kraków