Waldemar Łobaczewski Computer Partner

Zielona Góra

Waldemar Łobaczewski Computer Partner
3 21

Opinie o Waldemar Łobaczewski Computer Partner

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

obibok

Witam nie dawno kupiłem u nich laptopa lenovo x230 jestem mega zadowolony wygląda jak nowy i działa tak jak powinien bardzo miła obsługa i profesionalne podejście do kupującego

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Waldemar Łobaczewski Computer Partner?

Pracuj ciężej

Praca ok, był w miarę luz, jednak brak uop, niska stawka godzinowa, często trza robić za kuriera bo mu się nie chce. Fakt że na dwa oddziały jeden się bardziej od drugiego opierdziela czy też przenoszenie ludzi z stanowiska do stanowiska bo kogoś tego dnia nie ma, a jak potrzebujesz pomocy na "nie swoim" stanowisku to rozmowa z przełożonym i wytłumaczenie ze nie wyrabiasz się to nie będzie prawie że krajowej. Firma sama w sobie ma wiele za uszami, wypłaty idą z ręki do ręki a faktury są zanizane by mniej za pracowników płacić, pracują też osoby, które nie powinny bo kwitki im wygasły, a w razie info o kontroli jest ona opóźniana by było ok. Nie polecam zamawiać monitorów najczęściej się psują (potem dyski twarde).

Jak wygląda praca w Computer Partner Waldemar Łobaczewski? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Króger

Praca ok. Elastyczne godziny pracy, fajna ekipa, mozna sie czegos nauczyc.

Anita

Czy normalnie działacie? Nie piszecie od dawna!!

zadowolony

nie bardzo orientuję się, kto gdzie był właścicielem @Edyta. Wydaje mi się, że Edytor nie ma problemów ze stabilnością na polskim rynku prasowym, o to bym się nie martwił

zadowolony

Henrio ma rację - mikrofon jest w każdym laptopie ale na tysiące transakcji zawsze znajdzie się jakiś pieniacz, który pisze głupoty. Kupuje u nich sprzęt od 15 lat i bardzo cenie sobie to, że można dodać lub odjąć od sprzętu wiele rzeczy. Bo jak komuś nie jest potrzebna np. kamera to po co za nią płacić. W innych firmach albo kupujesz tak jak jest albo wcale. A oni dostosują sprzęt do potrzeb każdego i można go kupić nawet za 30% wartości. Myślę, że to jest ich sposób na tak długą obecność na rynku i tyle transakcji - wszystkie inne firmy z tej branży w moim mieście padły a tutaj mam zawsze pewność, gwarancje i czego nie ma chyba nigdzie - sprzęt, który u nich kupiłem wcześniej zawsze wymieniają mi na nowszy za dopłatą - czyli stary oddaje w rozliczeniu!

SUPER

Jak zawsze wszystko zafoliowane i gotowe do pracy za ułamek ceny! Bezkonkurencyjni w jakość - cena.

manie

LJ

To mój drugi zakupiony w Com Partner laptop oraz druga najwyższa ocena dla sprzedającego. Serdecznie polecam. Bardzo dobry a przede wszystkim miły kontakt. Panowie z firmy otwarci na wszelkie pytania, bez problemu starają sie pomóc w każdej sprawie z komputerem. Wielki pozytyw.

Zadowolony

Zostaw opinię o Waldemar Łobaczewski Computer Partner - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waldemar Łobaczewski Computer Partner