Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Opinie o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

Janek

Na stronie firmy poszukiwany jest magazynier z obsługą komputera. W ogłoszeniu mowa jest m.in. o wymaganych uprawnieniach na wózki i o (usunięte przez administratora) 3 zmianowej. A jak wyglądają godziny zmian (+ ewentualnie czy weekendy też pracujące)?

pracownik Nowy wpis
@Janek

zmiany 6-14, 14-22, 22-6 weekendy raczej wolne

Jacek Nowy wpis
@pracownik

Piszą w tamtym ogłoszeniu na Magazyniera o terminowej wypłacie. Jeśli to prawda, to do którego pojawia się ona na koncie, i jakiej kwoty się spodziewać?

Darek

Pytanie o zarobki na produkcji, najniższa krajowa czy coś więcej ? Jakieś bonusy, premie ?

pracownik Nowy wpis
@Darek

Zarobki to nie najniższa krajowa, uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności oraz stanowiska. Są też dodatkowe premie motywujące.

Kaja Nowy wpis
@pracownik

No to ile może zarobić taki doświadczony drukarz? Proszę napisać wprost, mąż akurat czyta ogłoszenie i jest chętny do złożenia papierów, tylko pensji brakuje. Jakie firma zapewnia narzędzia do tej pracy, bo pewnie pisze o ich zapewnianiu?

Cześć. Pisano tutaj trochę, że nawet trzy miesiące doświadczenia na danym stanowisku może styknąć, by uzyskać zatrudnienie. Choć był i taki piszący, który kazał uważać na technologa, za co dostał ripostę, że nie ma takiej firmy, gdzie za zrobienie błędu nie zwrócono by uwagi. No to kto mi napisze, w jakiej formie zwraca się tu uwagę pracownikowi, gdy popełni jakiś błąd? Jest szacunek i kultura?

Narka

Zależy kto zwraca ci tę uwagę. Niektóre osoby, zajmujące strategiczne stanowiska w firmie, są niestety na bakier z takimi pojęciami jak "szacunek i kultura", delikatnie mówiąc...

Mieczysław

W związku w tym ogłoszeniem na drukarza, co je można znaleźć na firmowej witrynie, to ile trzeba mieć przepracowane na tym stanowisku, by spełniało to wymóg doświadczenia? I w czym przejawia się stabilność zatrudnienia? Jest tu umowa o pracę, jaka pewność, że zostałaby przedłużona i na ile czasu jest w ogóle zawierana?

ewqd
@Mieczysław

Zawsze piszą o doświadczeniu. Wszystko zależy od tego jak bardzo firma potrzebuje pracownika. Możesz mieć i 3 miesiące przepracowane i dostaniesz prace. Także składaj cv

Ayo
@ewqd

No a co jak się nie ma wcale doświadczenia? Czy jak przychodzi taki świeżak totalny to ma szkolenia wstępne jakieś? I czy ten czas szkoleń jest płatny normalnie?

Falafel
@Mieczysław

Praca jak praca. Trzeba drukować dobrze i beda zadowoloni tylko uwazaj na ludzi pan technolog (usunięte przez administratora) ( nie przez przypadek z malej litery) to meda i sprzedawczyk on by rodzine sprzedal zeby zablysnac a nic nie wie .... tyle odemnie ludzie na produkcji spoko praca tez

Danuta
@Falafel

Na co konkretnie uważać jeśli chodzi o tego Pana? Chciałabym wiedzieć gdzie być ostrożna jeszcze przez poznaniem pracowników. Ludzie na produkcji generalnie są chętni do pomocy jeśli ktoś ma kłopot?

Drobny@sprzedawczyk

A co zrobi ten pan D.S jak coś zrobisz dobrze? Dziwisz się, że ktoś zwraca Ci uwagę jak coś robisz źle? Pokaż mi taką firmę, w której za to chwalą.

Firma Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Etigraf Zakład Poligraficzny są szkolenia zewnętrzne?

Szukanie wiarygodnych opinii na tym portalu jest nie do końca wiarygodne i w pełni nie odzwierciedlają rzeczywistości. Komentarze i informacje tu są zazwyczaj zmanipulowane albo przez konkurencję tudzież nawet samych pracowników niechętnych organizacji w której pracują, czy też w obawie przed nowymi pracownikami starających się o pracę w firmie. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem zakładu byłby z pewnością najrozsądniejszym wyjściem.

Karolcia
@Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych

A można zadzwonić i uzyskać wszystkie informacje telefonicznie? Jakie najczęściej macie wolne etaty, bo chłopak rozgląda się za pracą?

ere

Powiedzie jak firma zmieniła się w 2023? warto tu pracować?

Na stronie firmy widnieje ogłoszenie o pracę dla Specjalisty ds sprzedaży.Z tego co wyczytałam oczekują doświadczenia w poligrafii. Ktoś wie ile tego doświadczenia trzeba minimalnie posiadać? Firma w razie co prowadzi jakieś wstępne szkolenia, żeby pracownik czuł się pewnie w produkcie ?

Zainteresowana pracą

Witam, jestem zainteresowana praca w dziale obsługi klienta, mam długoletnie doświadczenie na tym stanowisku, ale również w dziale zakupów, sprzedaży, administracji i wielu innych związanych z handlem i pracą biurową. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków pracy w biurze? jakie są stosunki do pracownika, czy praca jest elastyczna, jakieś minimalne stawki chociaż? Dla osoby, która chce związać się na stałe z firmą i wiąże z nią swoją przyszłość chociaż wstępne informacje są bardzo cenne. Dziękuję.

Sylwia
@Zainteresowana pracą

A jakie ogólnie masz oczekiwania co do stawki?No i interesuje Cię praca na cały etat, rozumiem?

Zainteresowana pracą
@Zainteresowana pracą

Chcę związać się z firmą na długo, takie mam zasady, na cały etat. Obecnie pracuję jako specjalista ds. sprzedaży/dział handlowy/obsługa klienta, zajmuję się również wszystkim co z tym związane: zakupy, sprzedaż, czasami wysyłki, jezeli brakuje rąk bo ktoś na urlopie. Żadne stanowisko w firmie nie ma dla mnie tajemnic, dlatego myślę, że mogłabym pomóc Państwo w rozwoju, ze wzgl. na róznorodność doświadczenia. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w branży poligrafii i druku. Jednak wiadomo, że zanim pójdzie sie na rozmowę każdy chce poznać te minimalne chociaż warunki finansowe. Jeżeli ktoś byłby tak miły i odpowiedział, byłabym niezmiernie wdzięczna.

Lucky

Firma spoko pod względem produkcji, ludzie na produkcji spoko. Jak nie masz zbyt dużych ambicji to miejsce dla Ciebie. Atmosfera luzna na produkcji. Już poza trochę gorzej, ciężko się dogadać z dyrektorem i kierownikiem tez. Robią afery a później się wycofują gdy nie maja racji a Ty i tak masz po (usunięte przez administratora) Zarobki takie sobie, tragedii nie ma ale mogłoby być lepiej. Firma lekko zacofana pod względem inwestycji, takie lata 2010. Conajmniej 10 lat do tylu. Koniec końców firma do pracy ale nie na długo, chyba ze masz kilka metrów do firmy

Sylwia
@Lucky

No to super. Jak atmosfera jest okej, to mega ważne, no bo jakby nie patrzeć zdecydowanie lepiej się wtedy pracuje. Słabo jedynie, że nie ma rozwoju z tego co piszesz. Zgłaszaliście to szefostwu, że no może warto coś zmienić? Jaka była jego reakcja?

Zarysowany

Poszukuję właściciela/właścicielki samochodu WM 3431J więcej informacji pod mailem kacper-ziarek@wp.pl

Lidia
@Zarysowany

Coś się wydarzyło? Brzmi poważnie ten twój komentarz.

Miła

Co do firmy nie miło się tam pracuje tworzą się ekipy. (usunięte przez administratora)Szkolenia zapomnij co do wynagrodzeń tak jak się umówisz na taką stawkę będziesz miał. Proponowałabym omijć tą firmę. No chyba że nie macie prasy na początek przyjąć sieni szukać coś nowego

Czy firma Etigraf Zakład Poligraficzny w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiszą ogłoszenia w internecie,interesuje mnie praca u was,moze ktoś napisać jak wygląda sprawa z kasą,zmianami,atmosfera,podejscie kierowników do pracownikow,itp,chcialbym wiedzieć czy warto składać cv,prosze o rzetelne odpowiedzi

Miki

Mam pytanie - czy aktualnie są jakieś przyjęcia do firmy? Może ktoś kto tam pracuje umiał by mi udzielić na to odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Gosc

Ile zarabiacie na magazynie? A ile na produkcji?

Bezrobotny

Witam serdecznie. Jestem mieszkańcem Dębe Wielkie czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w nowo wybudowanej firmie, interesuje mnie socjal, wynagrodzenie, możliwość nadgodzin i atmosfera w pracy? . Dodam że już pracowałem w drukarni flexo.

Maciej

Co konkretnie masz na myśli pisząc o braku szacunku? Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Jestem ciekaw czy są też Twoim zdaniem jakieś pozytywne aspekty pracy w Etigraf, powiedz co sądzisz na ten temat.

Czy zdarzają się nadgodziny w Etigraf Zakład Poligraficzny?

Gang swiezakow

A owszem, są,mozna dorobić sobie do pensji kilkaset złociszy miesięcznie

Lidia

Poczytałam trochę na temat firmy Etigraf i teraz jestem ciekawa, jak wygląda praca w tym miejscu. Czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Proszę o jakieś informacje.

Czarek

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych - Sulejówek

• Jak się pracuje w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Zobacz opinie na temat firmy Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych?

Etigraf - Drukarnia etykiet samoprzylepnych