Opinie o City Securiy w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Securiy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie City Securiy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Securiy w Zielona Góra

Tymon Nowy wpis

Czyżby istniał powód i dlatego przestaliście być aktywni na tym forum?

Dagmara Nowy wpis

Ja również zostałam (usunięte przez administratora).

walcząca Nowy wpis

Witam :) Poszukuję osób z Wielkopolski które mają ochotę powalczyć o swoje prawa z firmą City Security. Wnoszę pozew zbiorowy do Sądu i poszukuje osób które się dołączą . Jest już nas 6 osób....bi czekam na kolejne zgłoszenia. Z tego co widzę i czytam to wiele osób zostało pokrzywdzonych i mają roszczenia do tej firmy. [usunięte przez administratora] pozdrawiam

Witam.Podzielam wiekszosc opini a jest celujaca.Firma do bani,zlodziejstwo beznadzieja,zadnych perspektyw na poprawe.Sami zobaczcie jaka rotacja.Szanujace sie firmy maja stalych pracownikow nie co chwile zmiana.Zarobisz tyle ile wypracujesz sobie godzin o premi to zapomnij.Chyba ci nad toba dostaja biora sobie za twoja ciezka prace.Z dupami siedza na monitoringu i wydaja polecenia gdzie chodzic a tylki im rosna ze nie mieszcza sie juz w wygodnych fotelach.Panowie w tej firmie to zapomnijcie ojakimkolwiek zasilku.A takowy nalezy sie przy pracy na umowe zlecenie pod warunkiem ze pracodawca odprowadza skladke od najnizszej krajowej.Racja,sa dwie wyplaty dzielone w ratach.Prezesi to chyba nie maja co sie dzieje w marketach jak tzw.kierownicy "dowudcy" pozwalaja sobie na nie wiadomo co.Niczym drudzy po Bogu zachowuja sie taka maja wladze.Obsad non stop sie zmienia,sobotnio niedzielni chlopcy zatrudniani co maja mleko pod nosem i nie wiedza jak sie zachowac w sytuacji zagrozenia nie wspomiec o mondralach na monitoringu.Dalej....Niepelny sklad zmiany nocnej oczywiscie w raporcie ujenci sa wszyscy ktorzy byc powinni w tym tzw."martwe dusze" Ktos kase bierze za tych ludzi.Gdy zbliza sie dzien wyplaty a potem mija zaczyna sie nerwowka i zaczynaja sie telefony.Dlatego zrobili sobie poslizg miedzy 20tym a 25 wyplacaja robia przelewy a kasa procentuje,nasza kasa.Panowie im wiecej im bardziej ludzie skluceni tym lepiej dla nich.Kablowanie donosicielstwo jak najbardziej preferowane.Nie polecam za zadne skarb tej firmy.Moze w innych firmach sa inne mniejsze stawki ale sa umowy urlopy i chorowac mozesz jak cos dolega nie znaczy ze symulowac.Dalej...pracownicy monitoringu...Haha...od kiedy nie musza miec licencji a sa i maja albo plecy albo robia walki ze siedza z tylkami na tych stanowiskach.Nie ma fachowych z odpowiednim doswiadczeniem i przeszkoleniem pracownikow,ktorzy maja papier potwierdzajacy ich prace na danym stanowisku.Tzw.strazacy.Jeden prawdziwy strazak reszta mondrali przeszkolonych i na tym koniec.Dalej...ubrania to juz koszmar,koszule to niedlugo beda biale.Walki,przekrenty i nic wiecej.Zgadzam sie jak najbardziej wskazana jest inspekcja pracy w tej firmie.Dalej...umowy podpisywane na fri...bez dat.Chyba na wszelki wypadek ,na wypadek kontroli.Gdzie to pomyslec o takich umowach a daje glowe w-wa wie ze takie umowy sa.Dalej informacje niejawne....Wszystko lezy w zasiegu reki na tzw monitoring.Na podsteplowanie ksiazeczki zdrowia czekac musisz dobry miesiac a na dodatek dwonic i trzymac kciuki zeby nie zginela gdzies po drodze.Porazka paranoja chora firma i jej polityka w stosunku do pracujacych tam ludzi DNO...FIRMA

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zielona Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Zostaw merytoryczną opinię o City Securiy - Zielona Góra

City Securiy