Mymusic Group Sp. z o.o.

Luboń

Opinie o Mymusic Group Sp. z o.o.

mgro

Jakby Ci @wika bardzo zależało to wiem, że poszukiwali specjalisty do obsługi klienta, oprócz umowy o pracę i podstawy, taki pracownik może liczyć na premię

Obserwator

Firma jako wydawca mocno popsuła polski rynek wydawniczy, zalewając go produktami, które mogłaby wydawać przetwórnia odpadów zwierzęcych. A mniemanie o sobie, jakby byli jakiś Reprise Records.

Paweł

My Music jako wydawca nie jest najgorszą firmą. Ale Remo swoją osobą wszystko psuje. Ma się za nie wiadomo jakiego artystę większego niż Maryla Rodowicz, a tak naprawdę to jest dno. Swoją karierę buduje na kłamstwie, a to jak wiadomo ma krótkie nogi. Same przekłamania i zgrywanie nie wiadomo kogo. Żal patrzeć, a co dopiero słuchać.

Zostaw opinię o Mymusic Group Sp. z o.o. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mymusic Group Sp. z o.o.