Hydrobudowa Włocławek S.A.

Włocławek

Opinie o Hydrobudowa Włocławek S.A.

operator

Bylem na rozmwie o prace w Hydrobudowie Wloclawek,Operator koparki/kop.lad, zaproponowali 1800brutto+premia do 70%uznaniowa,czyli raczej zawsze jej nie bedzie,prace w calej Polsce dojazd we wlasnym zakresie daja mieszkanie i to wszystko.nieraz transport ale to nieraz.Na pytanie konkretne ile bedzie zarabial taki operator odpowiedzieli okolo 2200 na reke.jadzenie transport do pracy wszystko we wlasnym zakresie.Okres zimowy codziennie we wloclawku na bazie 8h z konta w kont.

Zostaw opinię o Hydrobudowa Włocławek S.A. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrobudowa Włocławek S.A.