Czteryczwarte Sp. z o.o.

Opinie o Czteryczwarte Sp. z o.o.

zachwycona

Pracowałam w agencji jakiś czas temu. Najlepsza moja praca ever. Cudowne szefostwo, wypłaty na czas, atmosfera rodzinna, super klienci, fajne projekty. Ideał agencji reklamowej. A szef: cudny, ciepły i wyrozumiały człowiek. Takich szefów już nie ma, takich agencji już nie ma. Polecam wszystkim.

cześć

Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać office manager? Wydaje mi sie że to dość odpowiedzialne stanowisko, ale posiadam 2 letnie doświadczenie, więc pewnie bym się u nich odnalazł. Pozdrawiam.

Dominik

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Irena

Pracodawca jest super. Atmosfera pracy wspaniała. Terminowe wypłaty. Przejrzyste umowy. Polecam.

Zostaw opinię o Czteryczwarte Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czteryczwarte Sp. z o.o.