centrum piekna wioletty sarnowskiej

Bydgoszcz

Opinie o centrum piekna wioletty sarnowskiej

florka
użytkownik zarejestrowany

atmosfera jest chyba mało istotna, najważniejsze to możliwość uczenia się i rozwoju. Nie chcę trafić na miejsce, gdzie będe podcinać krzywkę i robić ombre.

Violetta ze Stuttgartu

ja mieszkam od 25 lat za granica ale do pani (usunięte przez moderatora), nawet moje cörki ida z checia.Jest bardzo serdeczna i ma wiadomosci .mozna tylko ja polecicic.Super atmosfera i pani (usunięte przez moderatora),

m.

witam!jestem długoletnią klientką pani (usunięte przez moderatora),jest rewelacyjna pod każdym wzgędem potrafi doradzić,jest miła,serdeczna a przedewszystkim uśmiechnięta.Jej \\\"załoga pracownicza\\\"jest wykwalifikowana bardzo dobrze,fajne wesołe kobitki co nie moge powiedzieć o poprzednich Paniach!także polecam ten salon pod każdym względem.pozdrawiam

uczciwa

witam jestem obecnym pracownikiem pani (usunięte przez moderatora), nie zgadzam się z negatywnymi opiniami .Pracuje i nikt mnie nie oszukuje,nie zneca sie psychicznie, wręcz odwrotnie jest bardzo miła i ciepła atmosfera.Pani (usunięte przez moderatora), jest ciepłym, serdecznym czlowiekiem, który w pełni zasługuje na szacunek.Antypatia niektórych osób wskazuje głównie na kompleksy ,zazdrość i brak wiary we wlasne możliwości,a stare polskie powiedzenie jest jak najbardziej prawdziwie mianowicie [jak kuba bogu,tak bóg kubie]. Szanujcie innych ,a inni będą szanowali was.Ps z marketu mamy tylko domestos

ania

pracje od pol roku z pania (usunięte przez moderatora)i nie nazekam , wprzeciwienstwie do anonimowych poprzednikow

Zostaw opinię o centrum piekna wioletty sarnowskiej - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum piekna wioletty sarnowskiej