Star Events

Łódź

Opinie o Star Events

Sul

Praca jest całkiem dobra jak na taką mniejszą firmę

wdr

Odradzam współpracę z typem, na rozmowie kwalifikacyjnej kłamie Ci w żywe oczy....cwaniaczyna z Łodzi

MCZ

Zero profesjonalizmu, nie polecam firmy STAREVENTS

a ja wlasnie pracowalam z nimi 2 razy; ostatnio na akcji "mundial 2010" i super, kase dostalam 3 dni po akcji. a do pracy mi przyniesli obiad i red bull'a ;-) haha. polecam

SE

Odnosnie komentarza, ktory sie pojawil pozwole sobie na krotki komantarz, iz zadna osoba, ktora RZETELNIE z nami wspolpracowala nigdy nie napotkala na jakiekolwiek klopoty dotyczace platnosci. Odradzam hostessom, ktore pracuja po to by podpierac sciany wspolprace z nami. Majac odpowiednia dokumentacje zdarzylo nam sie w nielicznych przypadkach nie wyplacic hostessom pelnej kwoty w wyniku niewykonania umowy zgodnie z jej zalozeniami. Powazne osoby zapraszam serdecznie do wspolpracy!

carina

nie polecam Star Events. pracowałam dla nich jako hostessa wyplata miala byc w tydz po akcji mijaja 2 tg i nic. nie odbieraja telefonow, nie oddzwaniajaa, nie odp na maile. a jak odbiora to mydla oczy ze przepraszaja ze mieli duzo pracy albo ktos byl za granica. juz 2 razy bylam umowiona na spotkanie w celu uregulowania zaplaty itp, i nikt sie nie pojawil.. nawet nie bli laskawi poinformowac mnie ze nikt nie przjdzie.. a jak tak siedzialam i czekalam i dzwonilam to.. oczywoiscie nikt nie odbieral 30 tel ode mnie.. nie polecam i do tego stawki niskie.

Zostaw opinię o Star Events - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Events