Apsys Polska Sp. z o.o.

Opinie o Apsys Polska Sp. z o.o.

Edyta

Na swojej stronie firma Apsys Polska Sp. z o.o. określiła swoje DNA jako następujące wartości: PRZEWIDYWANIE, SZACUNEK, DETERMINACJA, KREATYWNOŚĆ, PASJA http://pl.apsysgroup.com/dna-apsys/ Czy pracownicy mogą się wypowiedzieć na temat tych wartości? Czy rzeczywiście one obowiązują w tej firmie? A jeżeli chodzi o pracę w Warszawie to jest tylko jedna ofert na stanowisko Młodszy/a Samodzielny/a Księgowy/a.

Edyta

@boguś widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałaś odpowiedzi na własne pytanie na temat pracy w Apsys Polska Sp. z o.o.? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować?

boguś

widzę że szukacie asystentki dyrekcji centrum handlowego w Łodzi - mam rozumieć że chodzi tutaj o manufakturę, tak? ciekawe jakie zarobki teraz w Łodzi

Zostaw opinię o Apsys Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apsys Polska Sp. z o.o.