Skanbhp Sp. z o.o.

Kiełmina

Opinie o Skanbhp Sp. z o.o.

łaty

chyba tak @ania :) Dodatkowo, działają bardzo rozlegle. Obsługują małe firmy i dużych sieciowych klientów (usługi, produkcja, handel, logistyka, budownictwo). Ogólnopolski zasięg działania pozwala im specjalizować się w obsłudze dużych sieci handlowych.

lukas

Mogę potwierdzić, że to rzetelna firma i co chyba z tym związane o niwielkiej rotacji pracowników.

bhp

Polecam pracę w tej firmie. Prezesi sympatyczni, zawsze można liczyć na ich pomoc i wsparcie w trudnych tematach. Zarobki przyzwoite. Jasne i klarowne zasady premiowania.

jatic

też współpracowałem - fajni ludzie

Majeczka

Zgadzam się, bardzo fajna firma, współpracowałam kiedyś...

noe

Bardzo fajna firma. Sympatyczni pracownicy.

Zostaw opinię o Skanbhp Sp. z o.o. - Kiełmina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanbhp Sp. z o.o.