Świerk

Żywiec

Opinie o Świerk

itta

zatsanawiające jest to, skąd biorą się takie opinie, ponieważ z tego co mi wiadomo a dostęp mam do informacji to wypłaty docierają na czas do pracowników, poza tym nie nam oceniać działalność firmy ;)

lalala

Nawet się tam nie wybieraj - chyba,że chcesz upominać się ciągle o pieniądze i uczestniczyć w wykorzystywaniu staruszków z demencją... :/

Robota w Świerk jest pozytywna. Można się dużo nauczyć i zdobyć pokaźne doświadczenie. Polecam Świerk osobom które szukają roboty. Z pewnego źródła wiem że praca bywa tutaj niezła i przyjemna. Robota jest makabrycznie ciężka. Pensjonariuszom zapewnia się podobno - opiekę lekarską - jak się uda całodobową pielęgnację - nie całodobową obserwację stanu zdrowia - niekiedy ja zauważą podawanie leków według zaleceń lekarza - prawie zapewniamy doskonała domową kuchnię dostosowaną do stanu zdrowia (diety) nieprawda - jest catering - co przywiozą 5 posiłków dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) przez całą dobę dostępne świeże owoce i napoje. - nie miłe i estetycznie urządzone pokoje z internetem i TV satelitarną "Cyfra +" -nie - tylko trzy programy pełny zakres usług (pranie odzieży, strzy

Zostaw opinię o Świerk - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świerk