Pekum S.A.

Gostynin

Opinie o Pekum S.A.

mik

Firma została sprywatyzowana oraz przekształcona w Pracowniczą Spółkę Akcyjną, pod nazwą Przedsiębiorstwo Wodno-Inżynieryjne. Specjalizują sie głownie w wykonywaniu robót, ziemnych i drogowych, hydrotechnicznych i melioracyjnych, stawowo rybnych.

obiektywny

wygranych przetargów mają dużo,lecz raczej nie są w stanie wszystkiego wykonać w terminie no i dobrze przyjęli łapówkarza Płowensa żeby ich nie sypał

zając

teraz rzucają się na konserwację rzek mają trochę wygranych przetargów raczej bez zysku bo idą po 1/3 ceny zamawiającego cześć ofert z pewnością będzie odrzuconych ze względu na rażąco nisko cenę

byly

tak to prawda

krzysio i romek to dwaj stare konie krecili lody i kreca dalej to gorzej dla firmy top dwaj oszusty okradaja firme

omen

roman daj spokoj

Zostaw opinię o Pekum S.A. - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pekum S.A.