Opinie o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe w Gdynia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

CDS Nowy wpis

Dziękujemy za zadane pytanie, w nawiązaniu do którego pragniemy podziękować Pani Dyrektor, Wszystkim WspółPracownikom oraz temu portalowi jak i poinformować, iż marka Centrum Doradczo-Szkoleniowa funkcjonująca przez 16 lat jest przeznaczona na sprzedaż. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kontynuacją prowadzenia szkoleń pod daną marką do kontaktu: biuro@cds-szkolenia.pl

Jaki dress code obowiązuje w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe?

CDS Nowy wpis

Dziękujemy za skierowane pytanie, dress code obowiązujący w CDS to Business Casual lub Business Formal - przy rozpoczęciu jak i zakończeniu szkoleń/projektów oraz innych ważnych uroczystościach.

Ola

Czy ciężko się dostać?

@Ola

Dziękujemy za pytanie, proszę kierować się zawsze bezpośrednio do danego pracodawcy z danym zapytaniem. Teraz Klient nas poinformował o niesłusznych opiniach o nas na tym portalu, nawet nie byliśmy poinformowani o Pani zapytaniu. Odpowiadając na Pani zapytanie - czy ciężko się dostać - jest to pojęcie względne, gdyż osobie, której poszukujemy z pewnością łatwo jest się do nas dostać:).

Jak długo czekaliście na odzew z Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe? Oddzwaniają zawsze?

Caroline

Jeśli odpowiadasz na ogłoszenie to odpowiedź masz - ja dostałam na 2 dzień informację no ale w rozmowie telefonicznej wyszło że nie sprostam niestety oczekiwaniom. Myślałam że dopiero na rozmowie osobistej wyjdzie że nie dam sobie rady z redagowaniem pism ale juz przez tel sama to wywnioskowalam. Doszlismy razem do porozumienia że niestety ale to firma szkoleniowa i ma wysokie wymagania w tym zakresie. Pisali o tym w ogloszeniu, wiec nie warto naciągać bo weryfikują i może dobrze, nie ma zawracania głowy, gdy nic z tego...

@Caroline

Pani Caroline, bardzo dziękujemy za przekazaną odpowiedź na opinię. Dziękujemy i jest nam bardzo miło móc rozmawiać i szanować się nawzajem. Mamy nadzieję, że pomimo naszej ówczesnej odmowy znalazła Pani inne wspaniałe miejsce dla własnego rozwoju, bardzo Panią pozdrawiamy tymczasem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Angielski _ Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej? Podziel się swoimi wrażeniami!
Kuba

Firma dobrze oceniana, stara się trzymać odpowiednie standardy i jest wymagająca ,ale to dobrze!

@Kuba

Panie Jakubie, bardzo dziękujemy za wsparcie i Pana czas na napisanie pozytywnej opinii o nas. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe praktykuje "luźne piątki"?

CDS

Czy dane pytanie kieruje tutaj serwis gowork? Szkoda, że nie jesteśmy poinformowani bezpośrednio. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, tylko musimy wiedzieć, że są one nam zadawane...Chcielibyśmy dopytać, co autor pytania miał na myśli pisząc luźne piątki, jeśli miał na myśli dzień bez krawata, to owszem, tego dnia przychodzimy bez krawatów:).

Julita

@Anonim Jak firma zaczyna zbierać dobre opinie to od razu na forum został zamieszczony ten wpis od konkurencji?

@Julita

Pani Julito, dziękujemy za wsparcie, nie wiedzieliśmy nawet, że tego typu opinie ktoś nie znając nas zamieszcza o nas. Dziękujemy za Pani czas i ukłon w naszą stronę, z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami kierujemy się do Pani.

Czy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

CDS

Czy dane pytanie jest z serwisu gowork? Odpowiadając na nie chcielibyśmy poinformować, iż w naszej firmie jest dużo opcji współpracy, zrzeszamy wielu Trenerów, z którymi mamy podpisane umowy o współpracę z danym Specjalistą/Expertem z danego zakresu.

CDS

Centrum DS jest firmą, która jest prowadzona przez osobę niedoświadczoną, niekompetentną oraz nastawioną na prywatny zysk. Proponuję osobom, które pozostają zainteresowane pracą w tej placówce, poważnie potraktować uprawnienia wynikające z praw pracowniczych KP. Umowa zlecenie to rozwiązanie niezwykle korzystne dla p. Anny Kisickiej /słowne przyrzeczenie??/. Dotyczy to zwłaszcza pracy w weekendy. Bez podpisanej umowy o warunkach pracy - wykonana praca staje się niekorzystną formą dla pracownika. Wykonywanie obowiązków służbowych jest "złotą" zasadą interesu oszczędności i prywatnych dochodowych inwestycji. Potencjał i kapitał ludzki jest płatnym wymogiem za świadczenie pracy na rzecz pracodowawcy. Bez zawarcia umowy o pracę - nie zachodzi stosunek wzajemnych korzyści. Jeśli p. Annie Kosickiej wydaje się, słowne "zatrudnianie" na dwa tygodnie pracowników do intesywnych prac biurowych, organizacyjnych, obsługi klienta w sprzedaży pośredniej i bezpośredniej, porządkowych oraz klauzuli poufności danych - bez umowy o pracę zgodnie z KP w Polsce - są rozwiązaniem dla działalności Centrum DS to przyszłość istnienia tej placówki ocenią potencjalni zainteresowani. Osoba, która miała przyjemność kontaktu z nieuczciwym pracodawcą.

@CDS

Widzimy, że brak naszej reakcji powoduje kolejne wpisy. Proszę o godność osoby, która zamieszcza tego typu opinie? Osoba zupełnie nie zna naszej firmy, nawet nie wie jak nazywa się nasza firma i Pani Dyrektor. Chętnie spotkamy się w sądzie i rozstrzygniemy nierzetelne oszczerstwa.

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Pani Anna nagminnie wykorzystuje dofinansowania z Unii Europejskiej. Niestety na rozmowie rekrutacyjnej zakres zadań był podany zupełnie odmienny niż był w rzeczywistości. Praca polegała na telefonicznej sprzedaży szkoleń. Firma nie trzyma poziomu, wysyłany był masowy mailing do osób niezainteresowanych. Nie polecam pracy u Pani Anny...

@Anonim

Proszę o godność osoby, która zamieszcza tego typu opinie? Dana Osoba zupełnie nie zna naszej firmy i wątpię czy mieliśmy kiedykolwiek styczność, gdyby pracowała u nas, wiedziałaby, że jedynie realizujemy projekty UE firm, które otrzymały dofinansowanie UE, wspierając ich szkoleniami. Sami jako firma nigdy nie nadużywaliśmy jak jest nam narzucane żadnych środków UE, gdyż zwyczajnie dostępu do nich nie mieliśmy i nigdy się o nie nie ubiegaliśmy. Przykro jest czytać kłamstwa i oszczerstwa od osoby, która zupełnie nas nie zna.

Luidzi

Tak zamilkliście od dawna. Jest jakiś powód takiej sytuacji?

@Luidzi

Dzień dobry:) Mamy dużo pracy wewnętrznej, raporty ministerialne, ewaluacje, zamykanie semestru, więc pracujemy jak mrówki i przygotowujemy nowy projekt HR:) Zapraszamy do współpracy:) Pozdrawiamy:)

Kate

Lubię atmosferę w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe za: Byłam na stażu w CDS, mega dużo wiedzy zostało mi przekazanej, od rekrutacji, CRM po zarządzania projektami, bardzo polecam to miejsce do pracy, szkoda, że staż mi się skończył i nie było opcji przedłużenia umowy:( Wierzę, że tam wrócę po studiach:).

Agata
@Kate

Zapewne wiele młodych osób rozważna podjęcie stażu właśnie w Centrum Doradczo-Szkoleniowym. Wspomniałaś, że według Ciebie jest to miejsce, gdzie można zdobyć niezbędne doświadczenie. A jaka atmosfera panuje w tej firmie? Pracownicy potrafią ze sobą współpracować?

Kate
@Agata

Atmosfera jest bardzo dobra, wszystkim zależy, byś dowiedziała się jak najwięcej i pomagają. Wcześniej byłam na praktykach w innych małych firmach i korporacji, ale nie było tam tak przyjaznej atmosfery jak w CDS, więc wiem o co pytasz;) polecam CDS pod tym względem również mocno!!!

Zuza
@Kate

Ja również mogę powiedzieć, że atmosfera jest na plus. Nikt nigdy nie robił mi pod górkę.

Agata

@Volvokiedy obywałeś kurs o którym wspominasz? Czy dobrze rozumiem, że odbycie stażu jest konieczne do jego ukończenia? Ktoś jeszcze miał takie doświadczenia, czy też może jest bardziej zadowolony z usług tego centrum doradczego?

@Agata

Pani Agato, domniemamy, że opinia Volvo jest fałszywa, gdyż odbiega od realiów w jakich realizujemy szkolenia. Wysoka jakość prowadzonych praktycznych warsztatów jest dla nas priorytetem, rzetelne opinie o naszyc szkoleniach znajdzie Pani pod adresem: http://cds-szkolenia.pl/certyfikaty/

Kanydatka

Nie mogę ocenić firmy jako pracodawcy, ale zdążyłam wyrobić sobie opinię po ubieganiu się o pracę do CDS. Rozmowa z dyrektor była przyjemna, dostałam zadanie do wykonania napisanie 3 programów szkolenia w określonej tematyce (bez wskazania terminu), dopytałam jeszcze kiedy mogę oczekiwać jakieś odpowiedzi na co otrzymałam informację, że nie wie, ale planują kogoś zatrudnić od nowego miesiąca. Następnego dnia otrzymałam upomnienie od pracownika, że oczekują na rozwiązanie zadań. Bardzo przyłożyłam się do jego wykonania, przygotowanie zajęło mi około 3 godzin (2 tematy szkoleń były mi zupełnie obce i musiałam poświęcić dużo czasu na zapoznanie się z nimi, a dopiero później stworzyć spójny w moim odczuciu program). Dostałam na to jedynie odpowiedź, że dziękują za przesłanie zadań i na tym zakończył się kontakt. Odczuwam duże niezadowolenie, że nie dostałam żadnej informacji zwrotnej ani odnośnie przygotowanych programów, ani o zatrudnieniu i niestety z tego powodu firma wydała mi się mało profesjonalna. Tym bardziej, że szkoli w zakresie ZZL.

@Kanydatka

Przepraszamy za tak późną odpowiedź, ale dopiero teraz natrafiliśmy w internecie na daną opinię. Przy rozmowie była Pani poinformowana, że w momencie zaproszenia do współpracy skontaktujemy się z wybranymi osobami do końca danego miesiąca. Brak kontaktu oznaczał brak możliwości podjęcia w danym czasie współpracy. Przykro nam, ale wierzymy, że obecnie posiada Pani satysfakcjonującą pracę.

Ola

Firma z pozoru profesionalne szkoda tylko ze pani właścicielka jest nie sprawiedliwa. Nagminnie szuka praktykantów zeby ich wykorzystywać No i oczywiście bardzo fałszywa i patrzaca tylkona siebie. A szkolenia są na poziomie średnim. Trener Pan Marek to gość z problemami i często bywa tam za karę. Szukacie innej firmy bo ta to jest lipa.

@Ola

Poprosimy o godność, gdyż nie zatrudnialiśmy nigdy żadnej Pani Aleksandry... Praktyki są podpisane z 2 Uczelniami z Trójmiasta, gdzie w ramach praktyk studenckich są kierowane poszczególne osoby na praktykę.

Volvo

Kolejna Firma, która żyje wyłącznie z dotacji ue. Obiecują staże po zakończeniu kursu i niestety nie są w stanie wywiązać się z umowy. Kursantom nie wydają zaświadczeń o zakończonym kursie do czasu, gdy uczestnicy kursu sami nie znajdą sobie stażu. Infrastruktura prawie nie istnieje.

@Volvo

Ponownie kampania hejterska konkurencyjnej firmy atakującej CDS. Sprawa w rozpatrzona sądzie. Od pocżątku istnienia firmy - od 2006r. prowadzimy profesjonalne szkolenia, ale nie piszemy wniosków o dofinansowanie, projekty UE nie należą do nas, to Projektodawcy - inne firmy zlecają nam szkolenia z kwalifikacjami, gdzie odpowiadamy jedynie za profefesjonalne przeszkolenie skierowanych osób. Nie jesteśmy Projektodawcą, który odpowiada za projekt UE, który napisał i odpowiada za jego realizację, staże, etc.

kompletnie nie podzielam tej opinii, zaczynając od zakresu obowiązków (sprzątanie prywatnej posesji pani [usunięte przez moderatora]) poprzez zmiany umów w trakcie ich trwania, kończąc na nie wypłacaniu należnej pensji po złożonym wypowiedzeniu...

Cubas
@pracownik

Obcinanie kasy to standard. Nie polecam.

@pracownik

iuy

@gvhgvk no wiesz zawsze tez mozna do nich maila z zapytaniem napisac

mariusz

Dziękuję za informację.Pozdrawiam.

mariusz

Czy firma posiada dział administracyjny? Jeśli tak, to czy jest możliwość aplikowania po administracji? Jakie zadania się wykonuje i jakie wymagania trzeba spełnić?

Zostaw merytoryczną opinię o Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe - Gdynia

• Jak się pracuje w Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe?

Zobacz opinie na temat firmy Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kisicka-Turkuła Anna Centrum Doradczo-Szkoleniowe
4.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Pl. Kaszubski 8 lok. 207
    81-350 Gdynia