Talent Sp. z o.o.

Gliwice

Talent Sp. z o.o.

Opinie o Talent Sp. z o.o.

Luidzi

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Jeżeli współpracowałeś z firmą Talent Sp. z o.o. to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Klaudyna
@admin 16.08.2015 20:04

Porażka nigdy więcej.do dziś nie dostałam zwrotu podatku za rok 2016 już nie mówię o zdrowotnym.w krótni dopiero się wygadala Pani ile mam zwrotu,twierdząc że nie mówią ludziom bo czasem przychodzą kwoty mniejsze. Nie mam ani długów ani nie zaplacony mandatów gdzieś. Nie polecam

Ja

Biuro do póki nie trzeba nic wyjaśnić o ale potem robią się schody. Totalnie maja w nosie mówią 1 robią 2 a winą obarczaja klienta. Nigdy więcej nie polecam tego biura

Zostaw opinię o Talent Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Sp. z o.o.