INTER-SERWIS

Inowrocław

Opinie o INTER-SERWIS

okulary

Może i się przeniosła, ale skoro jest to zmiana na lepsze to nie nam oceniać tego sens. Jeżeli wszystko układają się na dobre, to pewnie i atmosfera opiera się na dość dobrych stosunkach. Zmiany w kadrach są dosć niezłe, ale czy wypłata pojawia się na czas?

maniek

nigdy więcej firma w teczce pod wskazanym adresem niema jej

ja

nie wyjezdzaj nigdy przez interserwis za szczecinka,nie bedziesz mniał umowy o prace ,ubezpieczenia .obiecuja zwrot pieniedzy za dojazdy do pracy(oczywiscie jezdzisz swoim autem nawet 60 km dziennie) a o kase na paliwo musisz sie prosic.szkoda gadac

Zostaw opinię o INTER-SERWIS - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-SERWIS