Biuro tłumaczeń „Fatix” – Mateusz Fatek.

Kielce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Biuro tłumaczeń „Fatix” – Mateusz Fatek.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro tłumaczeń „Fatix” – Mateusz Fatek.

Mateusz Fatek

Jako właściciel - ten arogancki - pragnę zauważyć, iż opinia o rekrutacji na prywatnym profilu właściciela na FB (a nie na profilu firmowym) brzmiała: Czy ktoś zna kogoś, kto szuka pracy w charakterze tłumacza języka niemieckiego? Szukamy już od miesiąca i dramat... albo kandydaci ekstremalnie słabi (zdarzają się tacy, którzy nie znają niemieckiego!), albo posucha. W skrócie - jeśli ktoś zna kogoś, kto świetnie zna niemiecki i umie pisać, a jednocześnie szuka pracy stałej, w biurze w Kielcach - zapraszam na priv. Chętnie porozmawiam. Nie wiem, co w tym prywatnym komentarzu wydało się Panu/Pani aroganckiego ani co w tym wpisie Pana/Panią razi, ale w kontekście tego, co napisałem, w pełni podtrzymuję swój wcześniejszy komunikat. Niestety w tamtym czasie żaden z kandydatów nie spełnił naszych oczekiwań - większość kandydatów nie poradziła sobie kompletnie z najprostszymi tekstami próbnymi. Poza tym - w kontekście bycia aroganckim - proszę zwrócić uwagę, że jeśli na rozmowę / test przychodzi kandydat, który jest kompletnie nieprzygotowany do tejże rozmowy lub testu (skoro okazuje się, że google translate lepiej tłumaczy na teście, niż kandydat), to kandydat taki marnuje mój bardzo cenny czas, bo to na moją osobę - jako właściciela - spada później konieczność zebrania podsumowań wyników testów, dokonanie analiz, podjęcie decyzji. To wszystko zajmuje wiele godzin. W przypadku przedmiotowej rekrutacji były to godziny, niestety, zupełnie stracone. Uczulam zatem, że to nie arogancja (o ile sobie przypominam, nie rozmawiałem w trakcie tej rekrutacji osobiście z żadnym kandydatem, stąd nie wiem, skąd wniosek o arogancji - bo na pewno nie z pierwszej ręki), a jedynie dbałość o finanse firmy. W przyszłości przed rekrutacją do jakiejkolwiek firmy proponuję zatem najpierw się uczciwie przygotować merytorycznie, zamiast bezpodstawnie negatywnym komentarzem przestrzegać w Internecie przed arogancką osobą niemiłego właściciela. Pozdrawiam serdecznie Mateusz Fatek Prezes Zarządu BT FATIX

Rekrut

Właściciel dość arogancki. Jakiś czas temu miała miejsce rekrutacja na stanowisko tłumacza, pewnie wypadła różnie. Jednak opinia o osobach biorących w rekrutacji , która ukazała się na "fejsie" pokazała jakość i kulturę pracodawcy. Bardzo profesjonalnie. Szkoda czasu!

Zostaw opinię o Biuro tłumaczeń „Fatix” – Mateusz Fatek. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro tłumaczeń „Fatix” – Mateusz Fatek.