Opinie o A-D KOSMETIK SP. Z O.O. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A-D KOSMETIK SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A-D KOSMETIK SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-D KOSMETIK SP. Z O.O. w Wałbrzych

Cześć, chciałabym się zatrudnić w tej firmie jako pakowacz kosmetyków. Udało mi się znaleźć ofertę pracy, ale jest już nieaktualne dobrych 7lat... Orientujecie się, jak często pojawiają się jakieś rekrutacje? A może bez nich też można aplikować :) Jeśli chodzi o wynagrodzenie to w 2016 roku płacono od 1850 zł, a teraz ile można dostać? ;-)

Modysk4 Nowy wpis

Witam chciałabym podjąć pracę w tej firmie czy są przyjęcia i czy jest możliwość szybkiego podjęcia pracy?

Wiktoria

Jak można rekrutować do A-D KOSMETIK?

Misiek Nowy wpis
@Wiktoria

Firma AD Kosmetik już nie istnieje, po fuzji obecnie nazywa sie Oxygen Development i ram można spróbować rekrutacji.

Wiktoria Nowy wpis
@Misiek

Na pewno mówisz o tej samej firmie? Bo widziałam tu ofertę w sprawie pracy. Nie wiem po co wystawialiby w takim razie ogłoszenie pod nieaktualną nazwą :/ Dawno już ta fuzja była? Czy pracownicy przeszli do nowej firmy?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w A-D KOSMETIK SP. Z O.O.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kasia Makowiecka

Jakie najlepsze benefity są dostępne dla pracowników?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy A-D KOSMETIK SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Prowadzenie domu.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

@Agawa70 czy z Twojej wypowiedzi wynika, że aplikowałaś do Prodak Kosmetik Wałbrzych i czekasz na reakcję firmy? A może już jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak jest, to prosiłabym Cię o opisanie warunków zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Agawa70
@Marta

Jestem z pod firmy, trzeba pracować, pieniędzy nie wysiedzieć w domu. Są odwołania , ale zawsze coś zarobię.

Agawa 70
@Marta

Pracuje już w firmie, jestem zadowolona

Anonim!

Witam ;-) osoby, nie przyjemnie nie polecam tej filmy, bardzo zle ludzi traktują! Nie są mili dla ludzi, nie rozumieją innych!! Co dobrego zrobiłeś w tym życiu dla kogoś? No właśnie...! Dlatego, zamiast wytykać palcami innych, zacznij od samego siebie! Pozdrawiam ;-)

Bronisław
@Anonim!

Co się stało, że masz takie zdanie? Ktoś cie źle potraktował? Nie we wszystkich firmach atmosfera jest najlepsza. Trzeba na to uważać. Nadal tam pracujesz?

Remek
@Bronisław

Atmosfera kiepska. Trudno złapać dobry kontakt z pozostałymi osobami.

Renata

Witam, jestem pracownikiem od roku i jest fajnie, miło o najważniejsze stabilnie. Nie ma obawy czy jakiś znaków że mogą Cię zwolnić tak sobie jak w mojej poprzedniej firmie .

Czesław
@Renata

Miejsce pracy to nasz drugi dom, dobrze jeśli panuje tam miła atmosfera, czy z każdym problemem można udać się do kierownictwa i pomagają w rozwiązaniu ? :)

anonimek6734

chciałam sie dowiedzieć jak tam traktują ludzi? i słyszałam ze mozna pracować na jedna zmiane

PM
@anonimek6734

Nie można pracować tylko na jedną zmianę!!!!!.Ludzi traktują bardzo źle.Nie polecam nikomu.

mini40
@anonimek6734

Ja tam troche pracowalam i powiem szczerze,ze teraz do (usunięte przez administratora) jest przeszlo pod inna firme wszystko wiecej o wiele wymagaja i kiedys taka patologie zatrudniali ze szok.Sniadania nawet ktos zabieral z szafek moim zdaniem jest wiele innych zakladow ciekawszych od tego.

Aneta
@PM

Skoro wspominacie o zmianach to od razu się podłączę i zapytam - ile jest zmian w A-D Kosmetiku? Od której, do której? Czy grafik jest w miarę elastyczny i można podawać swoje preferencje co do niego?

Pakowałaś może u nich kosmetyki? Jak to możliwe, że podczas przerwy w Prodaku nie mogłaś nawet skorzystać z toalety? To po co one właściwie są?

@Marta

To bzdura, przerwa trwa 30 minut !

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Prodak Kosmetik Wałbrzych? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kadrowa

Nie ma już firmy Prodak Kosmetik

Kik

Oxygen poszukuje a nie Prodak. To nie jest to samo.

Nowa

Dzień dobry. Widziałam w internecie ogłoszenie,że szukają pracownika dla laboratorium mikrobiologicznego. Proszę i informację jak tam wygląda praca? Jak jest z umowami? I na jakim poziomie kształtują się zarobki.

łoś

Dla wszystkich zainteresowanych starym Prodakiem a teraz nowym (usunięte przez administratora)nie polecam tej firny,(usunięte przez administratora)liczy tylko wzrosty słupków w jego tabelkach, nikt nie liczy się ze starymi sprawdzonymi pracownikami a to co przychodzi nowe to żenada, (usunięte przez administratora) brak odpowiedniego systemu, brak jasnych procedur, brak w konsekwencji działania do celu miała ruszyć budowa nowej siedziby i chyba po ptakach

@łoś

jest rekrutacja na stanowisko production managera. Dlaczego? warto aplikować? odpowiedzialność szeroka.

Zainteresowany 2
@Zainteresowany

Podbijam pytanie. Czy ktoś z pracujących tam osób wypowie się na temat stanowiska Production Managera? Czy warto aplikować?

Sół
@łoś

całkowite kłamstwo!

Fakt jest lepiej.

KOMANDOS

tragedia firma,4 lata to i tak za długo,z(usunięte przez administratora)warunki pracy tragedia,magazyn w opłakanym stanie na ludowej,przechodzone,sprane ciuchy robocze,koszulki itp.pocerowane i połatane,kasa na czas,(usunięte przez administratora).Atmosfera nie godna polecenia,(usunięte przez administratora)Nie polecam stanowczo nikomu.Pozdrawiam.

Fr4g3rs&France

Pracowałem tam kiedyś, pani z HR mi powiedziała że przy takim zaangażowaniu to mnie widzi marnie, młoda brunetka. Proszę Panią pracuję we Francji od 2 lat i stać było mnie na dom w Polsce. Pozdrawiam serdecznie młoda panią z HR brunetkę ????

Misia

Co z oxygenem? Strefa się juz zamyka a my? Dadzą nam płatne postojowe?

Czy w Prodak Kosmetik Wałbrzych są szkolenia zewnętrzne?

HR

Nie ma nic.

zybi

Witam, szukam pracy od stycznia, jestem po 50-tce, mam doświadczenie w pracy na produkcji. Czy są przyjęcia do pracy?

Filipek

Firma z dużym doświadczeniem bo działa od 1997 roku i dobrze oceniana w internecie. Poza tym polecam bo to dobry pracodawca.

Jak szefostwo w Prodak Kosmetik Wałbrzych? Spoko traktują ludzi?

Witam.Bardzo chętnie skontaktuję się z byłym pracownikiem firmy Prodak Wałbrzych. Sprawa naprawdę bardzo pilna. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o A-D KOSMETIK SP. Z O.O. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w A-D KOSMETIK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy A-D KOSMETIK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-D KOSMETIK SP. Z O.O.?

A-D KOSMETIK SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Ludowa 61 B
    58-304 Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042