Pol-Aqua S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Oddział

Gdańsk

Opinie o Pol-Aqua S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Oddział

gtr

no wlasnie tez bym chetnie poznal szczegloy bo napisane w sumie za bardzo ogolnikow bez podania zadnych konkretnych przykladow to dziwne jednak troche

pokrzywdzony_podwykonawca

POL AQUA SA to cwaniaki i złodzieje! w momencie gdy przychodzi już czas na zapłatę wykorzystują wszystkie tricki, aby pozbyć się szefostwa podwykonawcy z budowy, a następnie obciążyć wymyślonymi kosztami byle tylko nie płacić za wykonaną uczciwie robotę.

Zdarzały się Wam problemy z firmą Pol-Aqua S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Oddział czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Pol-Aqua S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Oddział - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Aqua S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Oddział