Gołygowski Łukasz Gołygowski

Koluszki

Opinie o Gołygowski Łukasz Gołygowski

niemoc

w sumie trudno, by o firmie budowlanej pisano wiele na forum o pracodawcach @supeł. To prędzej na typowo branżowych forach coś znajdziesz. :) szczególnie jeśli chodzi o wypowiedzi pracowników czy byłych :)

wierzyciel

a może ktoś podrzucić jakieś namiary na aktualnie wykonywane roboty? Potrzebuję tam komornika wysłać...

Coloo.... z łodzi

Witam i potwierdzam cię kolego ale trzeba dodać iż oszukują ludzi i obiecują gruszki na wierzbie a co do kasy to p. Łukasz jest ciężki do płacenia za kadencji p. Tomasza G jako głównego szefa to jeszcze jakoś było nie za dobrze ale było . Ogólnie firma do [usunięte przez moderatora] i to fakt ze ta firma to bez talencie i organizacji pracy a długu mają w hurtowniach i w innych placówkach . Dzięki i pozdrawjam

Zostaw opinię o Gołygowski Łukasz Gołygowski - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gołygowski Łukasz Gołygowski