Platforma Materiały Budowlane

Opinie o Platforma Materiały Budowlane

anonymous

ludzie są manipulowani przez drugie osoby .Zarbki 2400 brutto , owszem RDK mają duże premie i dlatego tam siedzą.

anonymous

Polecam każdemu omijać szerokim łukiem to miejsce w szczególności sklep na ul Staniewickiej 10 przy Odrowąża.Totalna patologia pracy,zero etyki i mobbing ze strony kierownika działu LBM Romana G który ubliża pracownikom. Dyrektor,a raczej "menadzer" tego sklepu Andrzej R to facet bez autorytety który tylko apeluje jak papież w ekstremalnych sytuacjach i daje ciche przyzwolenie na zwyrodnienia które są po części z jego winy .Zarobki to śmiech na sali w wysokości 2400 brutto które uwłaczają ludzkiej godności.Ludzie pracujący na innych działach są ok Klimat pracy był by tez w porządku ale nie z tymi dwoma anomaliami kierownikiem obersturmbannführer Romankiem G i ciepłą kluchą Andrzejkiem R menadzerkiem. Wszyscy sobie tam zadają pytanie czemu ciepła klucha nie robi nic z kierownikiem faszystą na którego przed głównym wejściem do sklepu powinna być tablica ze skargami.Ślepy punki,regres i dwa kroki w tył.Patologia dla zniszczenia lub budowy.

upadłość

Witam, zarobki poniżej godności na wejście 2300 brutto (1600 netto ) po kilku latach pracy można mieć 2400 brutto. nigdzie nie ma tak niskich zarobków jak w platformie. Każdy szuka pracy i odchodzi

ola

nie polecam

dla remontu i zniszczenia

Pracuje w jednym oddziale warszawskim, praca ok ludzie też, ale zarobki bardzo niskie, brak premii nawet tej na koniec roku brak podwyżek. Nie szanuje się tu ludzi z doświadczeniem jak chcesz odejść to droga wolna nikt cię nie będzie zatrzymywał. Próbuje się tu zatrudnić ludzi, ale nikt nie chce tu przychodzić za 1600-1750 netto nie mówiąc o kasjerkach. A jak przyjdzie nowy (bez doświadczenia pracownik) to dadzą mu 1750 a pracownik ze stażem 6-7 lat ma 1800netto i brak perspektywy na podwyżkę. A jak chcą cię awansować, bo nie mają nikogo to obiecują góry a potem i tak tego nie dają. Jak nie zmienią tzw. dyrektora zarządzającego M.C. To Platforma upadnie nie z braku klientów, ale z braku wykwalifikowanej kadry, która ciągnie to, bo lubimy to, co robimy.

Disney

nie ma tam kariery. umowa śmieciowa płacone na godziny stawka ok 8zł czyli nic. im bardziej włazisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tym dalej zajdziesz. Krzysztof R. jeden z kierowników w czeladzi - totalny nierób, gdyby mógł to kazałby Ci podetrzec sobie tylek w kiblu. nie polecam, zarobki żadne kompletnie nieadekwatne do obowiązków, mobbing i dwulicostwo

Zostaw opinię o Platforma Materiały Budowlane - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Materiały Budowlane