Opinie o Platforma Materiały Budowlane w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Platforma Materiały Budowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Platforma Materiały Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platforma Materiały Budowlane w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Platforma Materiały Budowlane?

Były pracownik Nowy wpis

Najniższa krajowa, umowa zlecenie 2 miesiące potem umowa o prace

*** Nowy wpis

Potwierdzam to co napisała osoba przede mną, ogólnie praca 2/10, najniższa krajowa oraz "Kierownik" pseudonim ciepła klucha, który lubi się wyżywać na nowych.

Jaka atmosfera jest między działami w Platforma Materiały Budowlane?

Były pracownik Nowy wpis

Ludzie tam pracujący są dosyć mili oprócz Romana,

klaudia

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja z zarobkami w 3W(ul.Staniewicka)

@klaudia

Najniższa krajowa

Karol

Jak często jest w firmie wymieniana ekipa ?

@Karol

Tak, bo często ludzie odchodzą, praca jest ciężka, ale znośna, jednak Roman który tam pracuje lubi się znęcać nad nowymi, więc uważaj

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Platforma Materiały Budowlane spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Czy Platforma Materiały Budowlane zapewnia kartę multisportu?

Nie

Juro

@Jasiek na dziale w jedną lub dwie osoby,a pracy na ile jest tam osób?

Chciałam podjąć prace w firmie Platformy Materiały Budowlane. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć ?

Julian
@Kasia

W jakim oddziale?

NICKU
@Kasia

za późno

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Platforma Materiały Budowlane?

MB

Język nie jest obowiązkowy...

Aleksander

W Platformie na Staniewickiej jest bardzo fajna atmosfera. Pracownicy są bardzo mili i z chęcią służą pomocą. Magazynierzy są bardzo pomocnii, zawsze jak robię tam zakupy to pomogą załadować towar. Jednym zdaniem czuje się tam jak w domu :)

Oj tam nie jest tak zle znam ludzi ze staniewickiej ze bedą tam pracowac do emerytury chocby za najniższą krajowa nawet do dojazdu spod warszawy doloża :)

@pracownik

Możesz przedstawić, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Platforma Materiały Budowlane? Napisałeś o stawce najniższej krajowej, jednak zastanawia mnie, czy poza opisaną stawką firma proponuje jeszcze pracownikom ewentualne bonusy bądź premie, które automatycznie zwiększają wynagrodzenie miesięczne? Zachęcam, abyś napisał, jak to wygląda w przypadku pracy w tym miejscu.

@Adam

Premia za progresie a z tym jest jak jest czyli niema ,opieka medyczna to juz standart wiecej bonusow nie ma mysle ze takim czynnikiem miarodajnym jest rotacja pracownikow.

ZD
@Adam

Nie weim skąd ta najniższa krajowa - to bzdura. Atmosfera jest niezła, a dodatkowo jeszcze są bardzo duże zniżki pracownicze na cały towar i karta Multisport.

@ZD

Rabat i multisport to standart

ZD

Kupowanie po cenach zakupu to nie standard - mam porównanie z innymi marketami. Można jeszcze wziąć akcje firmy i dostać drugie tyle za friko. Zgadzam się, że Medicover i Multi to u wielu standard.

Jesteś w stanie przedstawić, czy pracodawca daje możliwości zatrudnionym osobom, aby z czasem mogły otrzymać awans na wyższe stanowisko? Są może organizowane kursy i szkolenia, które miałyby na celu poszerzanie wiedzy zatrudnionych osób? Proszę o informację, jak to wygląda.

Barbara

@Mania, a czy poza proponowaną stawką i brakiem benefitów widzisz jakieś dobre strony? Może znasz osoby pracujące w Platforma Materiały Budowlane, które są zadowolone? Zachęcam was do przedstawiania swojej opinii. Wszelkie informacje mogą być przydatne potencjalnym aplikującym.

@Barbara

mysle ze jako byly pracownik moge powiedziec ze firma nie jest konkurencyjna finansowo dla pracownikow a ci co tam sa to przewaznie na stanowiskach "starzy" pracownicy logistycznie zasiedziali malo operatywni zawodowo .

Barbara

@Jasiek, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Platforma Materiały Budowlane. Czy możesz napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Czy pracodawca organizuje dla swoich pracowników merytoryczne i ciekawe szkolenia, które podnoszą ich kwalifikacje? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Jasiek

Nie polecam nikomu! Wyzysk - pracujesz zazwyczaj sam na dziale lub nawet na dwóch. Wynagrodzenie - 2800 brutto ( za takie pieniądze, biegasz z jednego działu na drugi i obsługujesz klientów + sprawdzasz towar, dokładasz i sprzątasz swój dział z śmieci, oczywiście Sam bo nie ma ludzi do pracy. Osoby, które tam pracują są bardzo komunikatywne i pomocne dla innych. Tutaj wielki + Osoba, która jest tam dyrektorem to osoba bez autorytetu i bez własnego zdania. Z wszystkimi problemami udaję się do innych kierowników by mu pomogli rozwiązać ten problem. (Wszyscy się zastanawiają co taka osoba robi na takim stanowisku...) Wieczny brak pieniędzy na podwyżki - Inne sklepy ''Platforma'' (Puławska, Aleje)na początek dają więcej. Jeśli szukasz pracy to w 100% będzie Ci lepiej w (lidlu,biedronce, castorama, obi) (Moja opinia nie ma na celu obrażenia nikogo)

Barbara

@Mania, jak długo czekałaś na rozmowę kwalifikacyjną od momentu aplikacji? Czy masz poczucie, że rekruter był osobą kompetentną? Czy pracodawca oferował także pakiet benefitów pozapłacowych i premie, czy w firmie Platforma Materiały Budowlane można liczyć jedynie na podstawę?

Mania
@Barbara

Dokładnie nie pamiętam, ale chyba ok. tydzień po złożeniu aplikacji zostałam zaproszona na rozmowę. Pani, która przeprowadzała ze mną rozmowę mało kompetentna, nie potrafi odpowiedzieć na pytania np. chwali iż firma ma powiązania z francuskim przedsiębiorstwem i wiele sukcesów na swoim koncie, ale nie potrafi wyjaśnić dlaczego sprzedawcom proponują tak małą stawkę. Oprócz podstawy nic żadnych premii,dodatków, opieki medycznej nic mi nie zaproponowano.

Mania

Byłam ostatnio tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Zarobki jakie mi zaproponowano 2200 brutto bez możliwości podwyżki.Pani stwierdziła, że takie mają po prostu stawki.Próbowała mnie jeszcze przekonać plusami zatrudnienia u nich np.płacimy zawsze na czas, odpowiedziałam jej że to nie jest plus zatrudnienia a obowiązek pracodawcy płacić na czas co gwarantuje KP. Ogólnie nie mają nic do zaproponowania nie przyjełam oferty. Byłam na różnych rozmowach mam wrażenie, że tam szukają na siłę .

ludzie są manipulowani przez drugie osoby .Zarbki 2400 brutto , owszem RDK mają duże premie i dlatego tam siedzą.

Polecam każdemu omijać szerokim łukiem to miejsce w szczególności sklep na ul Staniewickiej 10 przy Odrowąża.Totalna patologia pracy,zero etyki i mobbing ze strony kierownika działu LBM Romana G który ubliża pracownikom. Dyrektor,a raczej "menadzer" tego sklepu Andrzej R to facet bez autorytety który tylko apeluje jak papież w ekstremalnych sytuacjach i daje ciche przyzwolenie na zwyrodnienia które są po części z jego winy .Zarobki to śmiech na sali w wysokości 2400 brutto które uwłaczają ludzkiej godności.Ludzie pracujący na innych działach są ok Klimat pracy był by tez w porządku ale nie z tymi dwoma anomaliami kierownikiem obersturmbannführer Romankiem G i ciepłą kluchą Andrzejkiem R menadzerkiem. Wszyscy sobie tam zadają pytanie czemu ciepła klucha nie robi nic z kierownikiem faszystą na którego przed głównym wejściem do sklepu powinna być tablica ze skargami.Ślepy punki,regres i dwa kroki w tył.Patologia dla zniszczenia lub budowy.

upadłość

Witam, zarobki poniżej godności na wejście 2300 brutto (1600 netto ) po kilku latach pracy można mieć 2400 brutto. nigdzie nie ma tak niskich zarobków jak w platformie. Każdy szuka pracy i odchodzi

ola

nie polecam

dla remontu i zniszczenia

Pracuje w jednym oddziale warszawskim, praca ok ludzie też, ale zarobki bardzo niskie, brak premii nawet tej na koniec roku brak podwyżek. Nie szanuje się tu ludzi z doświadczeniem jak chcesz odejść to droga wolna nikt cię nie będzie zatrzymywał. Próbuje się tu zatrudnić ludzi, ale nikt nie chce tu przychodzić za 1600-1750 netto nie mówiąc o kasjerkach. A jak przyjdzie nowy (bez doświadczenia pracownik) to dadzą mu 1750 a pracownik ze stażem 6-7 lat ma 1800netto i brak perspektywy na podwyżkę. A jak chcą cię awansować, bo nie mają nikogo to obiecują góry a potem i tak tego nie dają. Jak nie zmienią tzw. dyrektora zarządzającego M.C. To Platforma upadnie nie z braku klientów, ale z braku wykwalifikowanej kadry, która ciągnie to, bo lubimy to, co robimy.

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma Materiały Budowlane - Warszawa

• Jak się pracuje w Platforma Materiały Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Platforma Materiały Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042