Opinie o Kramer S.A. w Gietrzwałd

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kramer S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kramer S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramer S.A. w Gietrzwałd

Rolki jcb 8060

Witam .... Nie polecam tej firmy , (usunięte przez administratora) Wysla Ci części od innej maszyny o której mowa a później wmawiają człowiekowi że były dobre i że konsument ich nie chciał . A dyrektor to widać po odpisaniu maila prosty człowiek. Nie polecam jeszcze raz będzie opisane na całą Polskę ... Bo niestety nie wiedzą z kogo obsłużyli źle ...

Spedytor
@witek

Przestań kłamać. Ta firma nie dostarcza sama towaru tylko przez firmy spedycyjne. To może to ty chciałeś im coś zwędzić będąc u nich?

jojo

firma ok, tylko niech sprawdzają pracowników jeden zaopatrzeniowiec z magazynu załatwia se sprawy prywatne w czasie pracy jezdzac po miescie, ,wywozi złom kolor zamiast do gałązki to czesc na lewo, robi to juz pare lat a firma tak mu ufa,

Rolki jcb 8060 Nowy wpis

witek Nowy wpis
@Rolki jcb 8060

racja kradną jak ich zaopatrzeniowiec, był u mnie w firmie z dostawą i po rozładunku zaczął węszyc na placu bo myslał ze nikt nic nie widzi, takim duzym vw busem blaszakiem, jaka firma tacy pracownicy

Spedytor Nowy wpis
@witek

Bet-Bud Nowy wpis

Polecam firmę, super współpraca , pełny magazyn, natychmiastowa realizacja zamówienia.

jojo

klijent

Ceny podawane w ofercie dostawy nie zgadzają się z naliczanymi przy końcowym wyliczeniu, naliczają drożej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kramer S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

A firma działa tylko przez internet ?

Zrobiłem pierwszy i ostatni raz zakupy w tej firmie pan Piotr to prawdziwy krętacz na zamowione części czekałem 2 tygodnie w dodatku przyszły nie kompletne.... Zero kontaktu z jego strony nie odpisuje na e-maile nie odbiera telefonów po prostu żenada części miały być w oryginale a to zwykle zamienniki... Ostrzegam przed zakupami w KRAMER

zenek
@Marcin

przeciez wszedzie pisza ze zamienniki, z konkrencji jestes czy co?

Bartosz

Tylko nie rozumiem skąd pomysł narzekania na forum pracowniczym? Czyżby konkurencja inspirowała?

piotrula

Jeden z lepszych sklepow internetowych z czesciami z jakich korzystalem. Prosto i na temat, ja polecam.

@piotrula

Widzę, że jako klient jesteś zadowolony z asortymentu sklepu internetowego. Firma Kramer zajmuje się sprzedażą części do maszyn budowlanych. Mógłbyś napisać, czy były to jednorazowe zakupy, czy często korzystasz z usług tej firmy?

Adi

Kretacze jak nic. Wciskaja kit a zwrotu pieniedzy nie mozna sie doczekac. Telefonow nie odbiraja.

Normalny klient
@Adi

Ciesz się, że w ogóle można u nich zrobić zwrot, to ich dobra wola, nie muszą tego robić, inne firmy tego nie robią. Moje telefony zawsze odbierają.

tatus505

Firma nie uczciwa krętacze na internecie nie podają cen jak się do nich dzwoni i pyta o cene najpierw się pytają czy już coś kupowałem wtedy ustala cenę z księżyca jaka mu się podoba jak nic nie kupował to płaci podwójnie to zwykle świństo i (usunięte przez administratora) mało tego towar zamawiam i nie przysyłają na tel głupie odpowiedzi wymijające czemu nie przyszło nikomu nie polecam tej złodziejskiej firmy nazwa mówi sama za siebie pamiętacie film vabank też był Kamer jeżeli chcecie u nich coś kupić zastanówcie się 2 razy z tą firmą zaczynać nie warto

Mama
@tatus505

Ceny jako nieliczni podają w swoim sklepie internetowym. Zawsze możesz sprawdzić przed zakupem. Więc ni kłam tatuś, bo nie masz racji.

Firma Kramer w Gietrzwałdzie poszukuje aktualnie pracowników na dwa stanowiska - Specjalista ds.obsługi platformy eBay oraz Doradca Techniczno - Handlowy. Na stronie internetowej firmy znaleźć można dokładny opis stanowiska, wymagania na dane stanowisko oraz to co oferuje pracodawca nowemu pracownikowi. Więcej informacji na stronie firmy: https://www.kramer.com.pl/praca/563

@J., a jak oceniasz atmosferę pracy w Kramer? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat premii? Czy w firmie można liczyć na benefity pozapłacowe? @Bis, czy Twój komentarz odnosi się do pracy w firmie Kramer? Jeśli tak to zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi. Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

Franek .Z

Sprzedajesz lipne gąsienice A wciskasz klientowi kit że są git dużo reklamacji i szefostwo naciska że masz ich odsyłać z niczym bo generalnie to gwarancja nic w sumie nie obejmuje Trochę trzeba kłamać i być świnią taka praca . Nie Dla mnie robota . !!!!!

Stefan
@Franek .Z

Kłamiesz Franek. Kupuję od nich gąsienicę i są bardzo dobrej jakości. Wiem, że nie mają reklamacji na ten towar. Nie wciskają kitu, to Ty wciskasz kit - nie rób tego jeśli nie masz racji.

Bis

Dla mnie ok.

Klient

Nic ciekawego

@Klient

Acha.

J.

Fajne biuro w nowym budynku, normalne godziny pracy, wolne weekendy, brak nadgodzin, umowa o pracę,dobry dojazd, premie. Miły wyjątek na tle warminsko-mazurskich "asów".

admin

Na jakim stanowisku w firmie Kramer S.A. pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kramer S.A. - Gietrzwałd

• Jak się pracuje w Kramer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kramer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramer S.A.?

Kramer S.A.