Bosta-Beton Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych

Lublin

Opinie o Bosta-Beton Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych

awer

Jeju co to za poezja? Haha :) czy jest tu ktoś bardziej poważny niż osoba powyżej? Myślałem, ze takich ludzi już nie ma a jednak... Szukam informacji odnośnie jakiś ofert pracy u nich ktoś może coś słyszał

lula loityu

Sześć rumaków, kareta, muzyka z „Ojca chrzestnego” i płatki róż. Tak żegnano... szefa mafii. Władze Rzymu oburzone

dcdsc

hj - 2016-02-13 19:22:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcy tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach zdjecie uzytkownika asadis - 2016-02-14 11:44:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Na tych Betonomieszarkach śmigają ROLNICY na Bizonie w RZniwa robota 24 h i tak im zostało zero tacha swiadczĄ usługe somisiadom niby pomoc somiecka a tak naprawde biorą chajs nie płacą PODATRKOW

nadchodzi

wojtek

Najgorsza betoniarnia z jaką miałem do czynienia mówie tu o oddziale z Lodzi. nie rzetelna, bardzo duże opóźnienia w dostawach nawet do 4h.Brak jakichkolwiek badań betonu, a jak już uda się je uzyskać to trwa to kilka miesięcy. Zdecydowanie nie polecam

gollob

ile ci zapłacili żebyś kłamał!? przyznaj się bogslaw kisiel?

Zostaw opinię o Bosta-Beton Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bosta-Beton Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych