PPH Astra

Siedlce

Opinie o PPH Astra

marlena

najgorsza firma w jakiej kiedy kolwiek pracowałam wszyscy i wszystko [usunięte przez admina] a panie z metkowania udaja nie wiadmo kogo, wieczne obciazenia i duzo nadgodzin a najmadrzejsza jest[usunięte przez admina] conic nie wie co ciagle ma rece w kieszeniach nie polecam nikomu pracowac tam sa lepsze firmy

...

najgorsza firma....ciagle obciazenia...ale najgorsze jest to z tego jacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie tam pracuja...a maja sie za dobrych kierowników[usunięte przez admina] jedza serki,jogurty,tiramisu itd..a kierowniczki z metkowania iedza ciagle przed komputerem albo lataja jak opetane po magazynie..

Zostaw opinię o PPH Astra - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Astra