Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.

Ansun

Niestety praca w Schrack Seconet w Warszawie to porażka. Ludzie są zaszczuci, atmosfera sztuczna . Płace na tle rynku słabe, mobbing ze strony prezesa, któremu się wydaje, że pracownicy są jego niewolnikami i mają być 7 dni w tygodniu na jego zawołanie. Ponadto prezes ma od dawna jakieś problemy psychiczne, wpada w amok, wrzeszczy- zachowuje się po chamsku. Nawet ludzie w centrali firmy zauważyli, że jest coś nie tak z głową prezesa. Klienci też to widzą i się zastanawiają jak długo właściciele będą to tolerowali. Jedno jest pewne kwestia czasu jak się go pozbędą.

Jak wspominasz współpracę z firmą Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.? Napisz nam jak oceniasz firmę!

Zostaw opinię o Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.