Unimed S.C

Aleksandrów Łódzki

Unimed S.C

Opinie o Unimed S.C

Ola

Co za brudna nora. Obsługa, właściwie jej parodia w wykonaniu starych bab które się tam panoszą zniechęca od samego wejścia. Niby lekarze zwłaszcza Marta M która zachowuje się jakby brała amfe. PYTAM DLACZEGO NFZ TOLERUJE COŚ TAKIEGO. Przecież tam nikogo nie interesuje stan pacjenta i to co mówi tylko kasa którą za niego można bezczelnie wyrwać. Byłam tam raz i już nigdy więcej tam nie wejdę.

Nergal

Jednym słowem dziadostwo nie poradnia. Powinien się tym zająć odpowiedni urząd i zamknąć tą norę

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Unimed S.C? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

bardzo nie miła pani recepcjonistka pomimo że byłem chory olała mnie i kazała jechać do placówki lux- med pomimo że jest to drugi koniec łodzi pani recepcjonistka powiedziała cytuję: (NO TRUDNO !!!) PO CZYM SIĘ ROZŁĄCZYŁA no chyba tak się nie powinno traktować chorych pacjentów

Pacjent

Pierwszeństwo mają rodzina personelu!! Przyszłam pierwsza a po mnie wszedł Pan i Panie z recepcji zaprowadziła Go do lekarza kiedy zwrócono Jej uwagę ze tu czekam Panie wprost powiedziała ze to ktoś z rodziny i dlatego ma pierwszeństwo. Taka tu polityka!!!

Jak wyglądają benefity w firmie Unimed S.C? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Unimed S.C - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimed S.C