Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.

Biała Podlaska

Opinie o Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.

AJ

Ale kto jedzie losowo po firmach, o co w ogóle chodzi, bo nie rozumiem jak to jest rozwiązane teraz.

qqry

czytaj jakiś shit ze spambota, pewnie losowo jadą po firmach z branży, a że lista stara...

yhym

Co ty opowiadasz? Przeciez oni sa w upadłosci likwidacyjnej? Jak moga zatrudniac pracownikow?

qqry

Pracowałem kiedyś w RAPID, sporo przed tą upadłością. Jako były pracownik mogę powiedzieć wiele "jak to wyglądało od środka" - ale nie na tym się tutaj skupiamy. Chodzi jaki był względem podwykonawców - a był, moim zdaniem, naprawdę w porządku co potwierdziło też wielu podwykonawców. Zdarzało się, że podwykonawca nie zrobił odpowiedniej liczby instalacji do odbioru a nie miał już kasy - płaciło mu się za część robót (dawało swego rodzaju zaliczkę) choć nie było żadnego obowiązku. Były nawet akcje gdy szefo firmy podwykonawczej miał długi/nie dzielił się kasą ze swoją brygadą to wtedy braliśmy go do biura i przy nas miał się rozliczać z pracownikami. Nawet potem jeden z jego ludzi założył firmę i dostał kontrakt. Byli też ludzie po mega wpadkach, którzy jednak dostali "warunkowe szanse" i których się pilnowało. N Akcji było sporo i naprawdę RAPID nigdy nie chciał wydymać podwykonawców (mówię z mojego doświadczenia) a wielokrotnie, wielokrotnie, wielokrotnie szedł im na rękę. Pamiętajcie, że RAPID dostawał kasę często po pół roku albo roku od początku inwestycji a podwykonawcy, praktycznie, po kilkunastu dniach (często wręcz wymuszano wcześniejszą płatność!). Z drugiej strony mogę wiele opowiadać o podwykonawcach - nie tym z tych konkretów miejsc instalacji a wcześniejszych. Podzieliłbym ich 25%/50%/25% Pierwsze 25% - totalni kombinatorzy. Chcą oddawać do odbioru mega źle zrobione instalacje/montują coś więcej u mieszkańców i każą sobie płacić/podbierają rzeczy z magazynu 50% - taka średnia, nie ma tragedii ani szału, w sumie jest ok Drugie 25% - ludzie, którym powierzyłbym pod opiekę swoje dziecko. Rzetelni, kulturalni, idealnie wykonujący swoją robotę. Tych się słało najczęściej do sołtysów/wójtów i ich znajomych (a przy okazji okoliczne domki). Cena za tę samą instalację (2/3 głównie) wahała się nawet myślę +/- 200zł zależnie kto jaki był. Reasumując - nie rozumiem do końca tego psioczenia. Firma (przynajmniej za "moich czasów") była mega w porządku względem podwykonawców. Ciekawsze opowieści miałbym z "wnętrza" :). Wyszło jak wyszło, cóż, mam nadzieję kto powinien odzyska swoje pieniądze.

d19

syndyk sprzeda co będzie mógł. Nikt nic z Rapidu ni dostanie -tylko zus i urząd skarbowy.

ja

Jest podwykonawca któremu gmina wypłaciła pieniądze nie czekając na dogadanie się z syndykiem już jakiś czas temu

Jan

Zapłacą jak z syndykiem się dogadają. Coś więcej będzie wiadomo po rozprawie sądowej. Pieniądze na wypłaty dla podwykonawców są zabezpieczone.

ja11

Czy komuś gmina zapłaciła za wykonane prace ?

bUuu

Dokładnie. Tym bardziej, że Rapid zawsze podpisywał umowy i zgłaszał je do gmin, żeby w razie upadłości podwykonawcy mogli dostać pieniądze za pracę. A że podwykonawcy głównie myśleli jak zarobić i się nie narobić to inna sprawa. Jedni robili jedną instalację soilarną w ciągu dnia i zarobili, inni robili w ciągu tygodnia i narzekali wkoło, że rapid tak źle płaci. To w sumie nie była zla firma

Ida

Nawet jak wypłata na czas nie wpływa to i tak trzeba się wywiązać z umowy. Potem wchodzi się na drogę sądową i odzyskuje należności, zwłaszcza że większość inwestycji była inwestycjami publicznymi - więc nie było by problemu ze ściągnięciem zapłaty. A tak ani skończonych robót ani pieniędzy.

Ojajebie

Niech lepiej zaległe pieniądze oddadzą podwykonawcom. Partnerów mieli normalnych, tylko z realizowaniem kontraktów krucho...

XxX

ta
@XxX 06.09.2015 14:53
I bardzo dobrze, że wznawiają działalność. Oby nie trafili więcej na takich "partnerów" jak ostatnio....

Przecież jak nie robisz roboty lub wykonujesz ją źle to jak możesz spodziewać się zapłaty. Cały harmonogram się wtedy sypie.

fenix

Ktoś wie co z Rapidem, bo znowu szukają inżynierów do pracy?

Zenon Laszuk

Każdy może mieć swoje zdanie, opinie i wyobrażenia. Można snuć różnorakie domysły co, kto i w jakim celu zrobił. Wszystkich zainteresowanych suchymi faktami jakie się wydarzyły, a których efektem jest upadłość RAPID-u, zapraszam na stronę firmy. - założyciel spółki Zenon Laszuk.

alla
@Zenon Laszuk 29.05.2015 14:40

Fakty faktami ok poza jednym zwrotem - [realizowała z powodzeniem] co nie miało miejsca, natomiast wielu sytuacjom można było zapobiec więc trochę nie rozumiem niektórych decyzji w firmie.

poinformowany

hewalexowi sie nic nie nalezy a sprawy w sadzie nie wygrali. podwykonawcy byli zgloszeni, hewalex nie wiec tylko podwykonawcom gminy musza placic. jezeli gminy twierdza inaczej to ciekawe ze bardziej dbaja o hewalex niz o mieszkancow gmin ktozy wtopili swoja kase. pewnie hewalex lepiej wojtom potrafi sie odwdzieczyc...

zdezorientowany
@poinformowany 10.05.2015 10:08

Czyli samorządy i Hewalex rozwaliły Rapid i jeszcze chcą doprowadzić do bankructwa podwykonawców?

zorientowany
@zdezorientowany 11.05.2015 11:42

Rapid sam się do ruiny doprowadził przez swoją politykę. Nie istnieje żaden układ miedzy hewalexem a samorządami. Jakiś nawiedzony człowiek wypisuje paszkwile (pewnie ktoś powiązany z Rapidem). Ludzie nie możecie kasy odzyskać to idźcie do prawnika i poradźcie się a nie czekacie aż manna z nieba spadnie. Trzeba dbać o swoje. Nikt inny tego nie zrobi. Tutaj podaję link dotyczący sytuacji w Radzyniu Podlaskim (jest wyjaśnienie dlaczego umowa zerwana).(usunięte przez administratora)

Pracownicy są zbyt zajęci wypełnianiem kwitów w pośredniaku:)

leszczu
@Trrrr 27.05.2015 20:55
Pracownicy jeśli są bezrobotni to tylko z własnej woli. Większość nawet nie zdążyła powypełniać kwitów w Up. w sumie każdy kto...

Przeszli do kolejnej spółeczki Grupy Rapid :->

Xx
@leszczu 29.05.2015 10:08
Przeszli do kolejnej spółeczki Grupy Rapid :->

A czemu Ciebie tak to interesuje? Skąd i dlaczego takie duże zainteresowanie nieswoimi sprawami?

khjk

Ja tu widzę, że najwięcej do napisania mają podwykonawcy i jakiś wichrzyciel. Czemu pracownicy nic nie piszą?

Łasy na pieniązki

Podobno solary na dachu mają sobie postawić:D Ciekawe czy Hewalexa wybiorą?:D

laszuck dreser pajace

Przedsiębiorcy z ppuh rapid budują siedzibę kolejnej firmy. Szukają podwykonawców do rypania także zgłaszanie się. Kontakt amj centrum.

Podwykonawca

Czy ktos juz otrzymal wyplate za podwykonastwo?

seszele
@Podwykonawca 28.04.2015 17:23
Czy ktos juz otrzymal wyplate za podwykonastwo?

na razie tylko prezesi...

adwokacina podwykonawcina

Podwykonawca, który jest zgłoszony i wykonywał robotę zgodnie z umowa jest na dobrej drodze do odzyskania pieniedzy, to jest Wasza wina, że do tej pory nadstawiacie ucha tu i tam i czekacie, że ktoś za was zrobi wszystko i pieniążki spłyną same na konto. Typowe działanie podwykonawców, którzy zawsze liczą, że sprawy formalne ktoś za was załatwi(znam to z autopsji), ludzie idźcie do dobrych prawników i załatwiajcie swoje sprawy a nie na forach mądrości wypisujecie, którymi można sobie tyłek wytrzeć, w tych kwestiach jesteście sobie winni nie pilnujecie spraw formalno papierkowych, , gorzkie ale prawdziwe, wiem wiem zaraz odezwa się pokrzywdzeni ale ja wam odpisze spokojnie,

Partaszeff
@adwokacina podwykonawcina 09.04.2015 21:10

Jezeli chodzi o sprawy formalne to juz dawno jest wszystko zalatwione,tylko gmina ciagle odwleka wyplaty.Bo co taki podwykonawczyna moze im zaoferowac tylko zwykle dziekuje,co innego producent materialu on ma duzo utopionej kasy .Cala sprawa smierdzi .Urzad marszalkowski twierdzi że nie potrzebuje tylu kopi tych samych dokumentow I że juz dawno gmina powina wyplacic kase podwykonawcom .Wiec dlaczego tego nie robia?Jaki jest cel ciaglego odwlekania wyplat przez gmine.

Sprawiedliwy

Wszyscy podwykonawcy tak jak Hewalex są na tej samej pozycji. Z tym, że ten drugi wygrał sprawę w sądzie o zwrot należności. Nie rozumiem skąd pomysły faworyzowania jednych, kosztem drugich. Zapłacić należy wszystkim bez wyjątku. W Hewalexie pracuje wiele osób i pieniądze dla nich uzależnione są przede wszystkim od kondycji spółki. Ciekawe jakby żona jednego lub drugiego tam pracowała i nagle zostałaby zwolniona bo firma nie mogłaby odzyskać należności za wyprodukowane zestawy. Winnym jest firma z Białej, która nie wypłaciła nikomu należności i to tam należy kierować swoje żale.

Hmm

A pudło. Nie z Rapidu, ale dzięki za naświetlenie błędu. Jeszcze raz napiszę: "Hewalex rozkwita." Lepiej napisz kiedy podwykonawcy swoją kasę dostaną. Ty pewnie wiesz.

chude pośladki

"Nick i Hmm" to ktoś ważniejszy z Rapidu bo piszą o sprawach o których mało kto wie, wyskakują z kwestiami o których na forum dawno nie było pisane i najeżdżają na dostawcę materiałów, niech napiszą czy zapłacili dostawcy za dostarczony materiał za który już wzieli pieniądze od Gmin? Wzieli pieniądze a dostawcy nie zapłacili a teraz próbują brednie wypisywać, jeszcze nazwę dostawcy piszą z błędem, żeby nie było na nich jakby co, głupkowate cwaniaczki szukający taniej sensacji.

Hmm

Ja myślę, że tym wszystkim przetargom, dostawcy materiałów i nadzorującym inwestycje urzędnikom powinien zająć się ktoś jeszcze. Firmy prawie nie ma, podwykonawcy swoich pieniędzy na oczy nie zobaczą, tylko Hewaleks rozkwita. Poza tym ta nagonka na Rapid i wszystko co z tym związane. Ale to tylko taka luźna uwaga i nic nie sugeruję.

Partaszeff

Czy moze jest ktos zorientowany czy te obzdzidragi z parczewa zaczeli wyplaty bezposrednie dla podwykonawcow ,bo ja dzwonie I nikt nie jest zorientowany .Totalna olewka , nie jest wiadomo czy zaplaca czy nie.Urzedas odpowiada ze najsmieszniesze jest to że my te pieniadze mamy Na koncie(ale mi to nie jest do smiechu).Ciekawe czy jakby to on czekal and pieniadze czy by mu bylo do smiechu.Moze ktos wie cos w tej sprawie?

Nick

"A może warto byłoby przyjrzeć się dlaczego to tak wójtowie bardzo dbają o Hewalex czyli dostawcę kolektorów skoro nie wiąże ich z nim żadna umowa?" pewnie hewalexowi płacą za te pseudo kolektory...

anna
@Nick 08.04.2015 10:42

Gminy muszą pamiętać o Hewalexie bo jeżeli zapłaciliby Rapidowi to pieniądze wtopione. Musieliby drugi raz wypłacać kasę Hewalexowi jako podwykonawcy[dostawcy].

Antyhewale
@anna 09.04.2015 13:57

Rapidowi to chyba gmina nie zaplaci szybciej komornik przejmie kase.Pani Ania dobra rada Ciekawe dlaczego tak sie troszczy o finance hewalexa ,kròl solaròw nie da sobie w kasze napluć.Co maja zrobic podwykonawcy ktorzy kasy przez kilka miesiecy nie ogladaja(to sa zwykli ludzie ktorzy ledwo koniec z koncem wiażo).

dedektyw spółeczek

AMJ Centrum, CRG, Spart, Impart, Thezaurus, Grupa Rapid, Rapid, Sagitar, ma tych samych właścicieli/udziałowców, po co to wszystko?

leszczek
@dedektyw spółeczek 06.04.2015 15:02

Impart ma nieruchomości wszystkich spółek więc tam są pieniądze. Może jeszcze CRG i Spart coś ma. Wszystko inne to wydmuszki. Z tego co wiem nie był to skok na kasę bo takie rzeczy inaczej się organizuje. Upadek Rapidu wynika z bezmyślności i krótkowzroczności.

zenuś spadochroniarz&dresler matematyk

Zrobiliśmy skok na kasę, obliczony i przemyślany, jesteśmy w tym dobrzy, nie wiemy tylko czy wszystko wyjdzie tak jak trzeba.

Partaszef

Prawo daje przyzwolenie takim pseudo firmom jak rapid robic podwykonawcow I wszystkich w kolo w jajo .Sp.z.o.o nikt nie Bierze za nic odpowiedzialnosci .Jakim cudem taka firma wygrywala przetargi ,gdzie te zabezpieczenia ktore sa wymagane przy przystapieniu do przetargi.Kazdy patrzy jak drugie zrobic Na kase.Ten system jest chory ,musi upasc jak rapid .

ana
@Partaszef 22.03.2015 07:58

Zabezpieczenia to nie problem, bank wystawi gwarancje. Problem jest taki, że firma bierze przetargi z krótkimi terminami realizacji nie mając podwykonawców. Przy minimalnych marżach. Na zasadzie, jakoś to będzie - musimy być liderem solarów. Później szuka podwykonawców nie mogąc zaoferować odpowiedniej stawki. Mało podwykonawców, czas mija, harmonogram się sypie, wpływów nie ma żeby zapłacić za towar, dostawca solarów przestaje dostarczać towar. Naprawdę ciężko zrozumieć w jakim świecie żyli prezesi decydując się na branie przetargów za wszelką cenę. Budowa to nie słupki w excelu. Ale rzeczywiście sp. z o.o. bez majątku i można kombinować bo za nic się nie odpowiada.

Poszkodowany

Wiesz, wszystko zależy kto jest w jakiej sytuacji. Jeżeli byłeś zgłoszony do urzędu jako podwykonawca i urząd wyraża chęć zapłaty to lepiej się dogadać w taki sposób. Niestety dostawcy i właściciele magazynów nie są w tak komfortowej sytuacji i trzeba wyegzekwować swoje w sądzie. I to jak najszybciej!

Poszkodowany

Wyrok sądu na pewno uzyska się szybciej - są umowy, faktury więc sprawa nie powinna być skomplikowana. Poza tym z wyrokiem sądu łatwiej będzie wyegzekwować należności bezpośrednio od Rapidu przy pomocy komornika lub od gminy w razie gdyby pierwsza opcja nie powiodła się. Z tymi gminami też tak prosto nie jest - zanim uruchomią swoje procedury (jeżeli będą chciały oczywiście)może minąć sporo czasu, a tak sprawa w sądzie będzie się już toczyć. Poza tym co mają zrobić dostawcy części, właściciele magazynów itp. którzy zgłaszani nie byli? Nie ma co się zastanawiać tylko brać sprawy w swoje ręce! Koszty sądowe wbrew pozorom nie są aż takie wysokie jak się wydaje! Walczmy o swoje!

@Poszkodowany 19.03.2015 11:24

Dzięki za rady, ale logicznie myśląc łatwiej będzie uzyskać pieniądze od gmin, bo jeszcze ich nie wypłacili Rapidowi i je mają na swoich kontach, niż od Rapidu, który nic nie ma nawet jednej maszyny. Po co iść do kogoś kto nie ma i nic nie wypłaci. Umowy mają i gminy, więc wiedzą ile są nam winni. W Biłgoraju wypłacili, w Parczewie i Radzyniu też niedługo wypłacą.

panJan

@panJan 18.03.2015 15:23
Proponuje wszystkim wierzycielom zgłaszanie się na e-mail: wierzyciele.rapidu@gmail.com, trzeba razem sprawę skierować do sądu!...

Ja wolę poczekać na płatności bezpośrednie z gmin, bo jak sprawa pójdzie do sądu to zanim sąd wyda jakiś wyrok to minie z 3-4 lata, a gminy nie będą mogły zapłacić, bo będą miały związane ręce bez wyroku sądu.

laszuk z rapitu

Spokojnie podwykonawcy i dostawcy wasze pieniadze są ulokowane w sagitar jabłonowo, grupa rapid i impart, nie wiem czego taki szum robicie,

Prezio

Proszę Państwa po co te nerwy, nie lepiej tak jak ja wykupić sobie wczasy na Dominikanie i odpocząć od tego bałaganu? A no tak zapomniałem, nie dostaliście pieniędzy za montaże :P

gd0808

Pieniędzy o gmin nie dostaniecie ponieważ wszystkie neleżności przejmie bank , który inwesycje kredytował.

słodki laszuk

Witam, tam są wasze pieniadze: (usunięte przez administratora) ha ha ha, sprawdzcie kto jest wykonawcą, inwestorem i biurem sprzedaży, zobaczcie kto jest włascicielem wszystkich spółeczek, odbierzecie pieniądze w biurach, których nie ma, ha ha ha

radzyn

Czy komuś gmina wypłaciła kasę za roboty dla Rapidu

@radzyn 13.03.2015 16:31
Czy komuś gmina wypłaciła kasę za roboty dla Rapidu

W Radzyniu nikomu nie chcą płacić, bo mówią, że nie są nic winni Rapidowi. Tak zrozumiałem urzędników.

podwykonawcaa

Słyszałem że nie wszystkie gminy chcą wypłacać podwykonawcom kase. W Konopicy mówili że to jeszcze Rapid ma im zapłacić i kasy nie będzie. Czy na jakiejś budowie co robił Rapid inwestor zapłacił podwykonawcom? Proszę o informację.

@podwykonawcaa 13.03.2015 14:02

Chyba w Parczewie i Biłgoraju, ale w Parczewie podobno dopiero "naliczają". W sumie teraz widać jak gminy robią i podwykonawców i Rapid w jajo. Nie dziwię się, że Rapid pozrywał umowy. Wyrwać kasę od tych urzędasów graniczy z cudem. Znajdują mnóstwo wymówek, żeby nie płacić. Sami muszą się nażreć. A Konopnica nie miała prawa tak powiedzieć, bo to niezgodne z prawem.

podwykonawcca

Żadna gmina nie chce płacić Rapidowi, za wykonane prace i odebrane przez inspektorów nadzoru, więc jak ma rozliczyć się z podwykonawcami i dostawcami materiałów? Dobrze, że chociaż Rapid pomaga, żeby gminy płaciły bezpośrednio podwykonawcom. Można mieć wątpliwości, czy ta cała sytuacja jest tylko z winy Rapidu...

Zdziś
@ParCzew 23.03.2015 21:51
Dobrze mówisz, w Parczewie umowa była ważna - tylko pytanie dlaczego Rapid ją zerwał? Może dlatego, że wpłynęło do gminy pismo...

A co ma urząd do długów firmy. Zerwał umowe bo ich pieniądze wsadzili w depozyt bez żadnych podstaw. A zerwał umowe w styczniu jakoś na początku a komornik zajoł konto w połowie lutego. Więc czasowo to się nie zgadza, chyba że Parczew wiedział w styczniu że w lutym wpłynie takie pismo od komornika. Urzedniki wiedzoł więcej niż my zwykli ludzie. Ja nie wiem, ale ta sprawa jest dziwna jak tak pomyśleć.

leszczek
@Zdziś 23.03.2015 18:42
Ciekawe od kiedy urzędnicy martwią się takimi rzeczami? Jak narazie to niecha płacic podwykonawcom a sie martwia czy za wywóz t...

Jak to po co założyli Grupę Raid. Zrobili problemy wielu gminom i padli. Zostaną ogłoszone nowe przetargi na dokończenie robót. Grupa Rapid znowu je wygra i zabawa od początku.

kuba

Firma ogłosiła upadłość - i co dalej nasze towary są zamontowane na rozpoczętych lub niedokończonych inwestycjach. Rapid częściowo pobrał kasę i z nikim się nie rozliczył. Przypadkiem czy takie działanie nie można uznać za z góry zaplanowane.

gd0808

Wczora wpłynął wniosek o upadlość do sądu. Nastąpił koniec działania firmy - o pieniądzach zapomnicie.

nonez keram łewap

Rapidu już nie ma, teraz to sprawa dla prawników, prokuratorów, komorników, radców prawnych i sądów, zenon l., marek. d., paweł k. nie mówili prawdy do końca nawet pracowników w ten poniedziałek jeszcze oszukiwali, że następuje restrukturyzacja, honoru nie mają, żeby przyznać się i powiedzieć prawdę, uważać na tych panów chcą przekręcić jeszcze pare wałków i wykorzystać kogo się da,

leszke

Również Konopnica i Jastków oraz Radzyń Podlaski zerwały umowy ze wzgl. na niedotrzymywanie terminów.

ok

Dla jasności to nie Gmina Parczew zerwała umowę z wykonawcą, Tylko wykonawca wypowiedział umowę Gminie, gdyż ta nie zaplaciła. jak podaje p.burmistrz to zostało 66 instalacji do zakończenia czyli 2 tyg. prac jakby UM zachował się fer to by już było po sprawie. A teraz niech się buja i nie ośmiesza.

komornik leszek laszuk

Upadlosc zapewne jest już blisko, wszystko zostalo zajęte przez komornika - nie radze stawac samochodem na terenie parkingu rapidu bo moze zostac zajety, podwykonawcom radze skladac wnioski do urzedow gmin o bezposrednie platnosci, w rapidzie juz nikt nic nie dostanie, chyba, ze dobre rady prezesa i wytlumaczenie calej sytuacji, game over

Podwykonawcy Radzyń

Nie płacą na czas, zasłaniając się tym, że nie dostali sami pieniędzy. Wszystkie nasze faktury idą drogą płatności bezpośredniej, a jak wiadomo, zajmuje to cenny czas. W biurze nikt sobie z tego nic nie robi, bo to bardzo częsta sytuacja. My na pewno już z nimi nie będziemy współpracować! Żadna faktura nie jest zapłacona i mamy się "bujać" do Urzędów Gminy!

Piorun

Jest wielu takich, którzy czekają na zaległe należności. Trzeba iść do sądu z fakturami i upomnieć się o swoje. Nie ma na co czekać. Z tą firmą po dobroci dogadać się nie da.

truble

czekam na kase ale chyba się nie doczekam.Czy są jak ja inni podwykonawcy ,którzy czekają na kasę?.Ktos tu pisał wcześniej ,że lada dzień ogłoszą upadłość?Dobrze,że zakonczyłem z nimi współpracę...Ludzie jak coś wiecie to piszcie,bo w biurze od tych sztabu pracowników nic dowiedzieć się nie idzie ..

Kresto

Ostatni wpis to chyba sam Prezio pisał. Jak się podwykonawców w (usunięte przez adminstratora) robiło i nie płaciło to nie ma się co dziwić, że się upada. Nie ma się co zasłaniać wyrokiem sądu. Konta komornik nie zajmuje za niezapłacenie pięciu złotych. Poza tym podobno Radzyń Podlaski wypowiedział im umowę. Jak ktoś był zgłoszony u inwestora to ma szanse kasę odzyskać. W innym przypadku niestety nie. W tym wszystkim najbardziej szkoda podwykonawców, którzy stracą najwięcej.

kaja

Rapid się poczuwa i zawsze płaci, czasem zdarza się opóźnić, jak każdej firmie, ale nie wynika to ze złej woli tylko z sytuacji. Teraz firma sama prosi gminy o wypłaty bezpośrednie dla podwykonawców, aby kontynuować inwestycje, bo została zablokowana nieprawomocnym wyrokiem sądu. Walczy teraz na drodze prawnej, ale to potrwa, stąd utrudnienia i brak płatności.

Zostaw opinię o Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapid Sp. z o.o. P.P.U.H.