Opinie o Labora Maciej Zuba w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Labora Maciej Zuba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Labora Maciej Zuba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labora Maciej Zuba w Chorzów

Czy pracownicy w Labora Maciej Zuba dogadują się między sobą?

Zuchwały Nowy wpis

Premią jest zwolnienie natychmiastowe z pracy z naganą Nie pracuj U tej brzydkiej bondyny niech zarabia .........

mercasolek Nowy wpis

nigdy nigdy wiecej!!! odradzam nawet wchodzic do tej firmy

Zuchwały Nowy wpis

Moja Opinia o tej firmie jest zła (usunięte przez administratora) Po wcześniejszych moich wpisach na tą kobietę jej firma straciła zamówienia .(usunięte przez administratora)zwolniła ok 10 osób .Z jedną osobą rozmawiałem cieszyła się ze nie musi pracować w tym brudzie (antyrust )

Brałeś udział w rekrutacji do Labora Maciej Zuba. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
MIREK

Nie polecam wrecz odradzam ,wyplaty nie sa w terminie jak zapewnialy panie przy rozmowie rekrutacyjnejprzy pytaniach telefonicznych odnosnie rozliczenia jestes zbywany tym ze juz dawno wyslane a jak okaze sie ze jednak nie wyslaly to sie tlumacza ze im sie NUMERKI pomylily,tak samo jak i rozliczenia norweskie tz LONNSSLIPP.dostaniecie cos odrecznie napisane jak wogole dostanieci .Jak sie upomnisz to jasnie wielmozne wielce obrazone i od razu jestes na wylocie.najlepiej jak bys siedzial non stop w pracy,i nie dyskutowal . Pracownika obowiazuje umowa i wypowiedzenie a labora z dnia na dzien zostawi Cie na ulicy bez skrupolow jesli nie bedziesz tanczyl jak zagraja no i oczywiscie WYPOMINANIE ze w ciebie inwestuja ze musisz w jakis sposob sie zrewanzowac piszac delikatnie bo sekretarka dosadnie o tym mowi nie przybierajac w slowach.Tak to agencja pracy ta labora .no z Dramen A MIALO BYC TAK PIEKNIE KOLOROWO I WSPANIALE nie polecilbym nawet najwiekszemu wrogowi tej firmy

Kris

Nie polecam zatrudniania się tam Nie mile trzy kobiety siedzące tam jak z przymusu. Zero szacunku do drugiej osoby. Latający szczekający kundel w biurze totalny absurd.

WwW

Ten co jezdzi z synem ? Uwazaj co piszesz . Jestes pewny ze ty nie masz nic za uszami ? A prawda jest taka ze nie potrafia liczyc. A pozniej problem bo zwrucilem uwage jak jest.

Oni

Dokładnie piszesz popieram Cię w 100%.W szczególności ten co jeździ z Synem. Pozdrawiam. Wesołych Świąt.

Grzegorz
@Oni

Skąd macie informacje, że rzekomo dochodzi do kradzieży w firmie Labora? Są to poważne oskarżenia, które nie powinny pozostać nieuzasadnione, dlatego proszę, abyście opisali sytuacje, które potwierdzą to, co dodaliście w tym wątku. Z góry dziękuję za wyjaśnienia.

Oni

Ilu ludzi tam kradnie a później wywozi do Polski. Znam paru. Wystarczy spojrzeć w piwnicę i wszystko jasne. Mogę podac nawet nazwiskami. Tyle w temacie.

Maria Sandnes / daglig leder.

Dzien dobry Czuje sie w obowiazku odpisac panu Mariuszowi G. ktory po zwolnieniu dyscyplinarnym obrazil sie na pracodawce i wypisuje tutaj okropne bzdury. Tak panie Mariuszu , jezeli sie nie pracuje uczciwie oraz okrade pracodawce ( z nie wysteplowanego czasu pracy) to niestety trzeba poniesc konsekwencje z tego tytulu. Nikt pana nie zmuszal do tej pracy , sam pan aplikowal. Jezeli pan nadal bedzie pisal te klamstwa to informuje , ze podejmiemy odpowiednie kroki prawne i wtedy moze sie pan zastanowi 5 minut zanim pan cos takiego ponownie wpisze na forum publicznym.

pawel

zawsze jakas czarna owca sie trafi mi sie dobrze tam pracuje od 3 lat a jak komus sie nie podoba to na budowe i za miesiac wrøci

Artur

Panie Mag Chyba ma Pan problem...ale z soba! Pracowalem w w.w firmie i to na roznych stanowiskach. Umowa,wyplata zawsze na czas!Nic na "czarno" i nic "pod stolem". Moze to Pana zabolalo ze wszystko legalnie i na papierze? A do tego trzeba pracowac ! To faktycznie skandal ,ze nie chca placic za to ze po prostu jestem,przyjechalem do Norwegii i nalezy mi sie ! Panie Mag radze spakowac swoj tornisterek i dac zwyczajnym i normalnym ludziom spokojnie pracowac a Pan niech wraca do Polski i moze podszkoli sie troszeczke z jezyka polskiego a zwlaszcza ortografii. No coz przed rodzina nie zablysnie Pan kariera za granica i moze stad ta frustracja i nienawisc do wszystkich no bo przeciez trzeba jakos wytlumaczyc swoje niepowodzenie nie tylko sobie ale ciekawskim znajomym i rodzinie! Jakie to zalosne. A firma Labora dzialajaca na rynku norweskim chyba juz od kilkunastu lat da sobie dalej swietnie rade i znajdzie normalnych ludzi , ktorzy chca normalnie pracowac,normalnie zyc i cieszyc sie ze nie mialay z Panem do czynienia.

Gutek

Zupełnie nie zgadzam się z taką opinią. Labora to dobra firma ale dla ludzi którym chce się pracować.

Lidia

@Pracownica pani Marii., możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałaś? Czy pracodawca zapewniał transport lub też zwracał koszty wyjazdu? Czy gwarantował zakwaterowanie? Możesz powiedzieć, czy przysługiwały Ci premie? Jaka atmosfera panowała? @grzes, czy planujesz zatrudnić się w Labora? A może już przesyłałeś CV?

Lidia

@anonymous Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa słowa. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Czy na pewno chodziło Ci o firmę labora? Co spowodowało, że Twoja opinia o firmie jest negatywna? Jeden z użytkowników napisał, że firma zatrudnia ok. 80 pracowników. Czy któryś z tych pracowników zgodzi się z Twoją opinią, jak myślisz?

Pracownica pani Marii.
@Lidia

Wiele osob w tej firmie pracowalo , pracuje i jeszcze pewnie bedzie chcialo pracowac. Firma posredniczy w znalezieniu pracy i jest duzy przeplyw pracownikow caly czas.Powoden tego sa krotkie zlecenia i kontrakty.Kazdy wie co podpisuje na umowie o prace ktora jest w jezyku polsko-norweskim. Niestety jak to sie zdarza do firmy trafiaja osoby ktore nawet mowiac ostro nie powinny wyjezdzac za granice i psuc opinie pozostalym. Ja mam dobre doswiadczenie z ta firma. Placili normalne stawki , zawsze nadgodziny, bylam ubezpieczona i mialam zapewnione tzw.feriepenger/wakacyjne. Polecam!

grzes
@Lidia

to prawda zdawkowe dwa slowa nic ludziom nie mowi o firmie prosze szczere wypowiedzi

Nie polecam

Lidia

@byly pracownik Opinia @zszokowany pochodzi sprzed 4 lat, trudno w tym momencie dociec, co miał na myśli. Przez ten czas prawie w każdej firmie coś się zmieniło. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie labora jest pozytywna? Czy można liczyć na dobry zarobek bez nadgodzin czy tylko z nadgodzinami? Jak byś to ocenił ze swojej perspektywy? Jak długo trwa wyjazd na kontrakt?

zszokowany

jestem zszokowany postępowaniem Polki pośredniczącej w załatwianiu pracy rodakom w Norwegii... jedna złodziejka i oszustka... chcesz się przekonać - pojedź i wróć za własną kasę, popracuj w nadgodzinach za free, mieszkaj w przysłowiowym wozie Drzymały w kilka osób - a na koniec proś się o ciężko zarobine pieniądze.. masakra...

...
@zszokowany

znam ją ( tzn; firmę jak i lejdi maryję ) - przy każdej próbie zapytania o cokolwiek jeden tekst " o nic nie pytać, tylko pracować" a jak będziesz za bardzo "upierdliwy" to straszy swoim trzecim mężem norwegiem, oficerem... masakra, wiocha po całości... odradzam...

byly pracownik
@zszokowany

hei koles...co ty za bzdury tutaj wypisujesz?Chyba jestes jakis chory misiek. Firma wyplacala dokladnie to co bylo ustalone w umowie o prace!Nadgodziny tez , ubezpieczenie mialem i feriepenger rowniez wyplacano. I nikt nikomu nie zapewnia mieszkania z labory - kazdy sobie organizuje lokum sam , Labora daje tylko namiary na hotele lub motele ktore wynajmuja pokoje...chyba sie tobie firmy pomylily!

.....

Najpierw slodkie pierdzenie ze wszystkimi a potem problemy z hotelem kasa praca. Jedno wielkie szambo jak dla mnie. Odradzam

mechanik
@.....

cześć, czyli nie tylko ja mam takie doświadczenia, jak piszesz kolego, jedno dziadostwo. No i spróbuj na dłużej niż jeden weekend wyjechać do Polski, pożałujesz że przyjechałeś do Norwegii...

b.pracownik
@mechanik

firma jednego kontraktu, obiecuje robotę do emerytury, załatwianie wszystkich spraw a wypłaty porządnie nie potrafi wyliczyć. do tego po kilku tygodniach bez uprzedzenia, dosłownie z godz na godz dowiadujecie się że koniec pracy. przejazdy w obie strony na własny koszt. stać kogoś na wycieczkę do norwegi - polecam

Pracownica Labory.
@b.pracownik

Widze , ze tutaj najprawdopodobnie wypowiadaja sie osoby ktore zostaly dyscyplinarnie zwolnione. W Laborze pracuje okolo 80 osob i niektore z nich od wielu lat wiec wyglada jednak na to ze firma robi jednak cos poprawnie. Czyli daje zatrudnienie osobom ktore sa zainteresowane praca . Slownictwo osob ktore sie tutaj wypowiadaja swiadcza o kulturze tych kilku osob. Nikt nikogo nie trzyma na sile na kontrakcie , wiec kazdy moze odejsc jezeli nie pasuje.

Pracownica Labory.
@b.pracownik

I jeszcze jedno...kontrole w Norwegii sa dosc czesto w biurach rekrutacji , i Labora jak do tychczas nie miala zadnych problemow , dzialalnosc jest prowadzona wedlog przepisow norweskiego prawa pracy .To dla informacji osobom ktore wymyslaja te klamstwa na forum.

Laco

wiocha ,słoma, cwaniactwo kontrola by im sie przydała !

frode

nie to jest super firma...hahaha...polecam jak ktos chce byc zgnebiony ,zdeptany ,Pani Maria jest mistrzem poprostu. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i tyle!!!!

Laco
@frode

dokładnie cwaniara na maxa doświadczenie z dzisiaj 05.03.2018

Zostaw merytoryczną opinię o Labora Maciej Zuba - Chorzów

Labora Maciej Zuba
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 63
    41-503 Chorzów