HF Helvetia Furniture Sp. z o.o.

Opinie o HF Helvetia Furniture Sp. z o.o.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy HF Helvetia Furniture Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Babuch

Akord który stawia ludzi przed faktem zjeść nie zjeść w kodeksie pracy na 8h przysługuje 15 min przerwy.niestety jem przy maszynie po kryjomu bo jak pójdę na przerwę to mi spadnie norma to jest smutne.większość pracowników zatrudnionych z małych wiosek gdzie ciężko o prace ci co mogli dawno uciekli

Maciek

Potwiedzam to co mówi @grobol bo fa, i poktycznie w firmie dziają się bardzo dobre rzeczy i podwyżki będą

tomasz

Panie Prezesie(usunięte przez administratora)--WRÓC Pan do nas na swoje miejsce,prosimy

robert

czesc,przepracowalem w hf 14 lat i wiezcie mi kiedys to byla firma prestizowa.mowie kiedys bo juz tam nie pracuje,szkoda ze mlodzi karierowicze wszystko psuja ,teraz jest tylka zadza pienidza a inne wartosci sie nie licza ...........szkoda

To wszystko jest prawdą.Po przejęciu przez IMS jest jeszcze gorzej,potrafią z dnia na dzień zwolnić człowieka i powiedzieć mu że ma nie przychodzić do pracy przez 3 miesiące?Traktują człowieka jak niższą warstwę społeczeństwa.Nikt nie przychodzi z szefostwa do nas,porozmawiać o problemach firmowych.Wymagają jakości mebli a sami dają takie skóry że rozlatują się w rękach....nawet jeden z drugim ci dzień dobry nie powie.....brak słów

Zostaw opinię o HF Helvetia Furniture Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HF Helvetia Furniture Sp. z o.o.