Autokurs Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Sowa

Rzeszów

Opinie o Autokurs Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Sowa

xzk
użytkownik zarejestrowany

pawełek, nie słyszałem aby oni mieli niski procent zdawalności. Raczej spokojnie u nich można kurs robić.

justyna

Polecam wszystkim ta szkole bylam na kursiet szkola profesjonalistow , wspanialy plac cwiczen napewno najlepszy w wojewodztwie , profesjonalna sala i wykladowca tez, instruktorzy mili z duzym doswiadczeniem w zawodzie do takiej szkoly chodzic to przyjemnosc i nauka

JOZEK

NA KURS DO PANA [usunięte przez moderatora] CHODZILEM W 1965R W SZKLARACH KIEDY BYŁ ETATOWYM WYKLADOWCA I NSTRUKTOREM W POLSKIM ZWIAZKU Motorowym .Bylo nas 40 wszyscy zdalismy za pierwszym przyjazdem Komisji Egzaminacyjnej. Pan [usunięte przez moderatora] to profesjonalny wykladowca i instruktor dlatego teraz posylam do jego szkoly moich wnukow.Ja jezdze bezwypadkowo mimo lat

motocyklista

Ej kursant Ty taki kursant jak ja astronauta .Autokurs to najlepsza szkola w miescietam zrobilem ABC i zdalem za pierwszym razem jet bardzo przyjemna atmosfera w czasie szkolenia i na teori i na jezdzie a Pan [usunięte przez moderatora] to wspanialy facet

kursant

zdecydowanie odradzam te szkole jazdy.decydując się na ten kurs jestesmy skazani na klan instruktorow o nazwisku wlasciciela, a kiedy ktoregos z nich przypadkiem przyjdzie nam do glowy zmienic, od razu wszyscy w tym osrodku sa sprzymierzeni przeciwko kursantowi. co dodatkowo skutecznie zniecheca do jazdy samochodem i doklada niepotrzebnego stresu.

Zdecydowanie odradzam ten ośrodek szkoleniowy no chyba że ktoś chce wydać grube pieniądze i posłuchać w zamian pana [usunięte przez moderatora]. (ale zaznaczam na prawo jazdy wiele się nie dowie no chyba że kupi po okazyjnej cenie płytę od pana [usunięte przez moderatora] :) Jednym słowem najgorsza szkoła prywatna w Rzeszowie nastawiona tylko na zdzieranie pieniędzy i nie dająca nic w zamian.

Zostaw opinię o Autokurs Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Sowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autokurs Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Sowa