Stach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

Dobieszowice

Opinie o Stach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

Milutka

Dzien dobry ☺ chciala sie podzielic opinia. Jak widze jak panie ekspedientki wkladaja chleb do tych nowych woreczkow to az mnie skreca ( rozrywaja sie, nie trzynie tak dlugo chleb w nim jeden dzien i juz trzeba wyrzucac.) zrobcie cos z tym bo dziewczyny ze sklepu na manhatanie i chyba nie tylko one sie mecza z tymi woreczkami pozdrawiam ☺☺

Znasz dobrze firmę Stach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Stach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro - Dobieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stach Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro