Imperial Tabaco
3 8 4 5 1
Maria Nowy wpis

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie, zastanawiał się nad pracą dla firmy Imperial Tabaco? Może zaglądają na to forum aktualni lub byli pracownicy firmy? Czy możecie napisać coś więcej, na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

kim Nowy wpis

firma szuka w tej chwili specjalisty na stanowisko administrator domeny. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne informatyczne i co najmniej dwa lata praktyki. Oprócz informatyki wymagany jest oczywiście biegły angielski w mowie i piśmie ale to w tym zawodzie norma. I firma oferuje bardzo ważną rzez umowę o pracę

ewa Nowy wpis

A mogę wiedzieć ile się tak zarabia tak mniej więcej 2 tys zł na reke bądź 3 tys zł na reke chodzi mi o kobiete ja w podobnym zakładzie pracuje ale w poznaniu i na pewno zarabiam mniej ale nie narzekam.A u was potrzebują do pracy jak przyjmują to pewnie przez agencje i trochę daleko bo Tarnowo podgórne Jankowice wiec ja bym miała problem z dojazdem bo auta i prawka nie mam.

TakNie

Praca w tej firmie to niesamowity prestiż i duże wyzwanie, pracuję tam rok i czuję się bardzo dobrze, miła atmosfera, godna pensja, przyjaźni ludzie, wyrozumiali przełożeni. Nie ma żadnego problemu z przerwami dodatkowymi, wychodzeniem np. do toalety wbrew opiniom innych. Nie zamienię tej pracy na żadną inną!!!

Dla pracodawców

Zostaw opinię o Imperial Tabaco - Jankowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie