Imperial Tabaco
3 8 4 5 1
Maria Nowy wpis

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie, zastanawiał się nad pracą dla firmy Imperial Tabaco? Może zaglądają na to forum aktualni lub byli pracownicy firmy? Czy możecie napisać coś więcej, na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kim Nowy wpis

firma szuka w tej chwili specjalisty na stanowisko administrator domeny. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne informatyczne i co najmniej dwa lata praktyki. Oprócz informatyki wymagany jest oczywiście biegły angielski w mowie i piśmie ale to w tym zawodzie norma. I firma oferuje bardzo ważną rzez umowę o pracę

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ewa Nowy wpis

A mogę wiedzieć ile się tak zarabia tak mniej więcej 2 tys zł na reke bądź 3 tys zł na reke chodzi mi o kobiete ja w podobnym zakładzie pracuje ale w poznaniu i na pewno zarabiam mniej ale nie narzekam.A u was potrzebują do pracy jak przyjmują to pewnie przez agencje i trochę daleko bo Tarnowo podgórne Jankowice wiec ja bym miała problem z dojazdem bo auta i prawka nie mam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Praca w tej firmie to niesamowity prestiż i duże wyzwanie, pracuję tam rok i czuję się bardzo dobrze, miła atmosfera, godna pensja, przyjaźni ludzie, wyrozumiali przełożeni. Nie ma żadnego problemu z przerwami dodatkowymi, wychodzeniem np. do toalety wbrew opiniom innych. Nie zamienię tej pracy na żadną inną!!!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dla pracodawców
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Imperial Tabaco - Jankowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Imperial Tabaco