Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania

Rów

Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania

Opinie o Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania

kot

Jeśli chodzi o ośrodek Rów/Trzcińsko to dno z bąbelkami. Dyrektor nie nadaje się do prascy z ludźmi a tym bardziej młodzieżą. Jego sukces życiowy to rozwalony PGR. Jak jego byli pracownicy dowiadują się że jest dyrektorem to zabierają dzieci. Wartościowi pracownicy też uciekają. Został przywieziony w teczce, bez konkursu i na początku swej działalności kazał młodzieży bez żadnych zabezpieczeń zdjąć z dachu eternit i zakopać. Pozostała kadra raczej OK. choć nie wszyscy.

Zostaw opinię o Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania - Rów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Kształcenia i Wychowania