CIRKUS MERANO NORWEGIA

polska

Opinie o CIRKUS MERANO NORWEGIA

Alicja

@fuks a na jakim stanowisku możesz zarobić tyle w Polsce? Bo to dość wysoka pensja na polskie standardy. Czy tylko ze względu na pieniądze nie poleciłbyś pracy w CIRKUS MERANO NORWEGIA? Czy jest coś jeszcze?

Alicja

@Jacek, co jeszcze podobało Ci się w pracy?

Jacek

Byłem w tym cyrku dwa sezony w latach 1989/90 pracowałem jako elektryk i podzielam Wasze zdanie , że w stosunku do wykonywanej pracy (ok.160 miast w ciągu sezonu) płaca była zbyt niska ok. 700 USD/m-c. ale mieliśmy dobrego kucharza i celmajstra a Knut wtedy lubił wypić. Szło wytrzymać.

darek

Ale to praca w Norwegii czy w Polsce? Bo jak na Norwegię takie zarobki to bardzo mało

byly

te zarobki 5500 byly w 2009 roku.czyli nic sie nie zmienilo od tamtego czasu praca nie jest lekka to fakty,jedzenie bylo ok.tylko malo placil pan derektor knut.d. jezeli chodzi o zwiedzanie to taka wycieczka by kosztowala.sa takm stali wyjadacze jak l.cz p.m i cel majster m...ci zarabiaja dzieki nam bo nas popedzali a pan derektor nawet nic nie mowil to tyle od cala prawda

Bartek T

wszyscy wiedzieli na co się piszą .... A jak nie poczytał jak jest w cyrku to hahah... dla nich!!1

Bartrek T

było spoko , każdy mógł zjechać kiedy chciał przecież jak komus warunki nie odpowiadaŁY . ja byłem tam 5 miesięcy , to praca jak każda inna ,tylko słabe zarobki...

zzzz

Koleżąnko Loki na to pytani ci nie odpowiem ale jest tam dużo rumunów którzy w akrobatyce naprawde wymiataja wiec musialabyś być naprawde dobra w tym zawodzie,o ile podoba ci sie 6msc zycie na kółkach ,nie wiem dokladnie jakie maja zarobki ale słyszałem o dobrych kwotach (jedna gwiazda tego cyrku Pani ze słoniem i jej syn akrobata za pół roku maja coś ok 130 tys w przeliczeniu na PLN )innej pracy dla kobiety tam nie widzę bo tam same chłopy ,bo kierownik i własciciel cyrku to je**ny gej!! tak,żę z ich strony nic ci nie grozi ;DD

kg

MAAAASAAAKKKKRRRRAAAA !!!!!!!!!!

zzz
@kg 02.11.2014 22:50
MAAAASAAAKKKKRRRRAAAA !!!!!!!!!!

Andrzej rozkladasz cyrk a potem go składasz praktycznie pracujesz caly czas od 6 rano do godziny 12 w nocy przerwa może godzine na posilek .... za caly msc. zapierda..lania ponad 300h dstaniesz ok 5 tys zl. Jeśli chcesz tam jechać to chyba tylko po to zeby im zaje..ać buta w pysk z pozdrowieniami ode mnie.Pozdrawiam ;)

MIHV

Człowieku trzymaj się od tej pracy BARDZO DALEKO to wszystko prawda co napisali powyżej koledzy .Pracowałem tam i taka jest moja opinia . WIELE BY O TYM PISAĆ

cyrk merano

Polacy jada bo przy rozmowie przed wyjazdem obiecuja cudowne warunki niestety pp przyjeździe czeka nas nie miły widok ,co do zakwaterowania mieszka sie na przyczepie samochodu jakieś 2x2m w dwie osoby ,co do chętnych do pracy w norwegi to kolego za te pieniadze co oferuje tej jeba** cyrk za miesiać pracy to Norweg może co najwyżej zasmiać sie im w oczy , Najlepiej to tam maja te zasrane grajki na trąbkach i organkach bo jedyne co robia to rozkladaja swoja scene któa idzie rozlożyć w 15 min a potem spia calymi dniami a ty niestety musisz rozłożyć wszystko , naprawde nie da sie tego opisać słowami ile ciezkiej pracy jest zeby postawić taki gmach tylko po to zeby przyszło na przedstawienie 100-150 os. i zaraz po tym go skladać i pojechac 10km dalej i znowu to samo to jest po prostu chore pieniadzie jakie powinny być adekwatne do takiej pracy na warunkach Norweskich myślę tu również o nadgodzinach 200% powinny wynosić ok 15tys zł msc.Jesli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem .

elfik

to niezle szkoda chlopakow wiem bo cos slyszalamna ten temat

Cyrk merano

Kolego nie licz na jakiekolwiek zwiedzanie wolny czas to jakies 2-3 h w ciagu calego dnia które były to wykorzystywalem na sen bo inaczej nie szlo pracowac ,praca bardzo cięzka niestety zarobki nieadekwatne do pracy której trzeba tam stawić czoła praca 7 dni w tyg po ok 13-15h mało ze trzeba stawiać tan zasrany cyrk i go potem złożyć bo tak to wyglada codziennie to jeszcze trzeba pomagać przy rekwizytach podczas przedstawienia , o wydatki nie msisz sie martwić bo jedzenie dostajesz 3 razy dziennie moze sie nie ojesz ale zawsze cos ,jesli chodzi o ubezpieczenie czy cos w tym stylu to nie licz na to jak złamiesz reke podczas pracy to kierownik zobaczy i zaproponuje ci bandaż w nadziei ze moze samo sie zagoi za potrzebne narzędzia pracy buty odzież itp tez bedziesz musial zaplacić.

dynamo

do Pitera . za jedzenie chcxesz robić hahah ja wole sobie ugotować na co mam ochotę , a nie jakies [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niekiedy ..

dynamo

DO MP!!!chłopie jakie( usunięte przez administratora ) doświadczenie nie mów mi ,że w cyrku zdfobyłeś jakieś doświadczenie ,chyba jak kraść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahah

gość

pieniądze słabe!!, w Polsce za tyle godzin na nogach zarobił bys tyle samo jak nie więcej . A praca jak praca wszędzie trzeba robić!.moim skromnym zdaniem siedzą tam tylko ludzie którzy nic innego nie umieja robić , boją się innej pracy i dalej myślą że w Polsce się 1400 zarabia . ale warto jechać na jeden sezon zwiedzić norwegie. Pozdrawiam

mp

Bardzo dobre warunki pracy, wyżywienie, nocleg, miła atmosfera. Nie ma co narzekać. Tak jak poprzednicy zgadzam się z opinią, że nie dla leni, tylko dla tych co naprawdę chcą coś zarobić i zdobyć doświadczenie, które na pewno przyda się ewentualnie w następnej, może lepiej płatnej pracy.

piter

ja teraz tu jestem i wiedziałem na co się pisze dostaje na czysto dla rodziny punktualnie 5500zł i gotują mi tu dają słodycze nie muszę mieć żadnych pln a praca jest trudna ale ludzie wam się w głowach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o chcecie dostawać pieniądze za darmoche już takie pokolenia delikutasów . kiedyś mieli gorzej a dla rodziny to robi się wszystko a jak nie pasi to zapier,,, za 1400zł i jak jeszcze je zobaczysz to się ciesz

dziewczyna aniolka
@piter 21.03.2014 16:31

tywiesz co jest dobre bo juz tam jestes sporo

fuks
@piter 21.03.2014 16:31

też byłem, 2 sezony 2003, 2004 i nie polecam{ knut tego nie lubi -rozumisz stary] hasło krystyny. 5,5 tys to można w kraju zarobić będąc na weekędy z rodziną

zxc

(usunięte przez administratora) byłem ,nie polecam(usunięte przez administratora) praca po 15h dziennie zarobki na dramatycznie niskim poziomie ,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o CIRKUS MERANO NORWEGIA - polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIRKUS MERANO NORWEGIA