Elektret Sp.j. Filia

Limanowa

Opinie o Elektret Sp.j. Filia

mangos

pracownik, ale według mnie atmosfera to nie wszystko. Przede wszystkim istotne jest to aby ciągle sie rozwijać. Gdzieś słyszałem, że ciężko się w elektrecie doprosić o jakieś dodatkowe szkolenia i nie da się swoich kwalifikacji podnosić. To jest kiepskie.

Nie zgadzam się z przedmówcami. Ludzie pracujący w firmie tworzą fajną, przyjemną atmosferę pracy.

były pracownik

Bardzo złe zarobki, atmosfera fatalna w pracy jeden drugiego podpieprza

ja

średnia atmosfera pracy i płacy,jakoś szczegolnie nie polecam!

ktoś

No takie luksusy jak wyżej opisane to nie są,wnagrodzenie mało adekwatne do wkładu pracy, niewygórowane.Srednia firma

Zostaw opinię o Elektret Sp.j. Filia - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektret Sp.j. Filia