Opinie o BMP Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BMP Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BMP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMP Sp. z o.o. w Racibórz

Malg

Polecam

MarcIn000

Wyplata zawsze na czas, atmosfera Ok, dużo wyjazdów. Z szefostwem da się dogadać. Polecam

Sprawdzam
@MarcIn000

Dlaczego poprzedni post został usunięty? W BMP obecnie przecież nie pracuje żaden Marcin, można to sprawdzić na stronie. Jedyny Marcin jaki pracował w tej firmie nie był zadowolony ani z atmosfery, ani z wypłat, ani tym bardziej ze współpracy z kierownictwem. Dlatego też się zwolnił. BMP może się poszczycić wyjątkowo wysokim poziomem rotacji pracowników. Sprawdza się tu stwierdzenie - pracownicy przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefa.

Pracowałam w firmie dłuższy czas. Atmosfera super, jasno sprecyzowane zadania i wymagania. Wynagrodzenie jak na Racibórz Ok, możliwości podwyżek.

Franciszek

Jestem ciekaw, co oceniasz w ten sposób? Czyżby pracę w tym miejscu, czy może wypowiadasz się z poziomu zupełnie innej osoby? Daj znać, proszę, ponieważ mnie to ciekawi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BMP Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
Olga

@Kaja, napisz jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Możesz liczyć na dofinansowanie do wypoczynku letniego lub bony na święta? Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje i szuka nowych pracowników? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym użytkownikom forum, którzy szukają pracy.

Olga

@Filip, piszesz, że jesteś zadowolony z pracy i atmosfery panującej w firmie. Czy pracodawca daje benefity do wynagrodzenia takie jak premia lub pakiet socjalny? To zawsze miły dodatek do wynagrodzenia, który rekompensuje inne braki. Czy poleciłbyś tę firmę innym osobom poszukującym pracy?

Kaja
@Olga

Oprócz podstawowego wynagrodzenia sa premie oraz opieka zdrowotna w Lux-Med.

Olga

@taja, jesteś pracownikiem z długim stażem. Czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia? Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje bonusy w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolona? Czy firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika? Można liczyć na rozwój zawodowy i awans? Czy poleciłabyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Filip
@Olga

Fajna firma i ludzie, pieniądze na czas, ale zarobki nie za wysokie, ale atmosfera rekompensuje wszystko, polecam.

DROPS

Facet zdejmij tą ofertę na dyrektora za 2100 brutto bo zrobię skan i puszczę na portale społecznościowe typu FB i Goldenline a to dopiero będzie wstyd dla miasta a przedewszystim dla Ciebie a o klientach to już zapomnisz. Trochę szacunku bo dyrektorzy mają inne wymagania finansowe

@DROPS

Nastąpiło pewne nieporozumienie, kwota wynagrodzenia jest przekazywana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, Urząd Pracy sam wpisał minimalne wynagrodzenie gdyż brak podania kwoty uniemożliwia zamieszczenia ogłoszenia na ich portalu

Radek

Jaką umowę dostaje pracownik na początek? Czy jakiś socjal macie?

@Radek

standardowo umowa na okres próbny ( 3 miesiące)

Olga

@Ksenia, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Na stronie pracodawcy nie ma aktualnie żadnej rekrutacji. Może ktoś z obecnych pracowników firmy, którzy odwiedzają to forum mógłby napisać @Kseni, czy będą prowadzone rekrutacje, na jakie stanowiska i przybliżyć warunki pracy w tej firmie. Czekam na Wasze opinie.

Kaja
@Olga

Przyjmują pracowników widziałam ogłoszenie, firma przyjazna dla pracownika ale na rekrutacji obiecują ci nie wiadomo co a później rzeczywistość to weryfikuje. Pieniądze nie najlepsze obiecywali dodatki na razie ich nie widać.

@Olga

na stronie firmowej w zakładce praca są zamieszczone dwa ogłoszenia o pracę z dokładnym opisem zadań, zawsze można zadzwonić do firmy i dopytać o szczegóły

Dorian

Słaba firma bez wypłaty tylko zaliczki

@Dorian

w firmie pracuję od ponad 8 lat i zawsze wypłata jest na czas , nigdy nie zdarzyła się zaliczka

Olga

@Zea, dobrze wypowiadasz się o firmie. Jak długo tam pracujesz i co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia jakie proponuje firma? Czy obecnie prowadzone są rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Piszesz o motywującym systemie premiowania. Czy mogłabyś przybliżyć temat? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Ksenia
@Olga

Czy wiesz czy szukają pracowników i czy dobrze płacą. Szukam pracy w tej branży.

Zea

25 lat na rynku, dużo ciekawych zadań, spotkań ze znanymi ludźmi, motywujący system premiowania. Racibórz może być dumny z takiej firmy

ilak

BMP to super firma, miła atmosfera, miły prezes. zarobki takie że można nie umrzeć z głodu. Ja tam wytrzymałam niecały rok, ale zawsze warto próbować :D

Sasasa

Interesująca praca, dużo wyjazdów, kontaktów z ciekawymi ludźmi, a przy okazji sporo nadgodzin... za które nikt nie płaci ani grosza :/

Dużo osób w tej firmie cierpi na kompleks wyższości. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem drugiego człowieka. I dusigrosze, ogromne dusigrosze.

DROPS

Co to za imitacja firmy dziś ogłoszenie stanowisko dyrektora za 2100 brutto. Ludzie to tylko w Raciborzu tak jeszcze poniżają jakie miasto taki (usunięte przez administratora) Osobiście bym dał pstryczka w nos temu właścicielowi na rozmowie kwalifikacyjnej. Lepiej niech zamknie ten biznes jak chce tak płacić. Wstyd.

Pudelek

Ciekawa ta praca ale słabe wynagrodzenia i wiele, wiele niedomówień i obietnic bez pokrycia... Jednym słowem polecam dobrze się zastanowić.

Zostaw merytoryczną opinię o BMP Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w BMP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMP Sp. z o.o.?

BMP Sp. z o.o.