Holzwerk

Pisz

Opinie o Holzwerk

bh

nic mi nie wiadomo o nowych władzach @darekx , ale tak naprawde wszystko sie teraz zmienia tak szybko jak w kaledoskopie, wiec nic mnie nie zdziwi. Więc jaka panuje atmosfera w firmie Holzwerk? ktoś wie?

HW

praca dobra - płaca do bani - a kierownictwo bez komentarza

Erni

Dno nad dnem.Kierownictwo wczesniej jezdiło na traktorach w polu a teraz pomiataja ludźmi.Jedyna uczciwa tam osoba to SDSS.Wypłaty??widział ktos w calości wypłate??Ocena ogólna-ponież skali!!

Zbyszek

Najgorsze bagno w jakim pracowalem, a kierownictwo jak z podstawowki, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Holzwerk - Pisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holzwerk