Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o. w Ostrołęka

Pracooownik Nowy wpis

Nie polecam . firma sama sobie strzela w kolano nie kompetentna kadra kierownicza i decyzjami zarzadu na terminy budow . wtedy wielkie zdziwienie ze wam nie zaplacili za budynek a to tylko i wylacznie wasza wina . a taki zwykly kowalski ktory sie staral ma wtedy problem bo nie dostaje pieniedzy bo ich nie macie . i ta szwecja i mieszkanie patologicznych warunkach w pokoju 1.50 x2m . nic tylko sie zwalniac :)

Ktoś Nowy wpis

Tragedia !!!!!!! Pracownicy muszą pracować w dni świąteczne (np. wigilia) Jestem pracownikiem i wiem, żona potrzebuje pomocy w kuchni i przy dzieciach, a ja się nie mogę z tad ruszyć. :-(

Biber Nowy wpis

Jak mi nie zapłacił za nadgodziny to poszedłem i wysikalem się do tego browaru tak wiec w każdej butelce jest mój mocz pozdrawiam

Kjm Nowy wpis
@Biber

Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) Mogłeś isc i z honorem wyszczac mu się na biurko. A nie jak szczur

admin

Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w firmie Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Adr
@admin

Najgorsza firma bez narzedzi izaplecza godziny i nadgodziny platne nie zgodnie z przepisami

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
MA

Uwaga na tego pracodawcę- nieuczciwy, łamie prawo pracy, wyzysk pracowników, praca po 9h dziennie i w dwie soboty w miesiącu za stawkę taką samą jak w tygodniu. Nie polecam- sam już stamtąd odszedłem.

@MA

Sam tam pracowałem i żadnego łamania pracy nie było. Praca w soboty była owszem ale nie sądzę żebyś musiał narzekać na stawkę. Jak ktoś chce w miarę dobrze zarobić to polecam tą firmę. No ale jak ktoś woli mało robić i dużo zarabiać to życzę powodzenia takiej osobie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o. - Ostrołęka

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Elmont Sp. z o.o.