Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Ostrołęka

Opinie o Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

MA

Uwaga na tego pracodawcę- nieuczciwy, łamie prawo pracy, wyzysk pracowników, praca po 9h dziennie i w dwie soboty w miesiącu za stawkę taką samą jak w tygodniu. Nie polecam- sam już stamtąd odszedłem.

@MA 20.02.2016 13:43

Sam tam pracowałem i żadnego łamania pracy nie było. Praca w soboty była owszem ale nie sądzę żebyś musiał narzekać na stawkę. Jak ktoś chce w miarę dobrze zarobić to polecam tą firmę. No ale jak ktoś woli mało robić i dużo zarabiać to życzę powodzenia takiej osobie. Pozdrawiam

Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w firmie Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Wypowiedz się na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmont Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe