Elektrosystem Przedsiębiorstwo

Olsztyn

Elektrosystem Przedsiębiorstwo

Opinie o Elektrosystem Przedsiębiorstwo

odradzam

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, która poprzez swojego "szefa-prezesa" zatrzymała się mentalnością na latach 90', kiedy pracownikiem można było pomiatać i traktować jak przysłowiową "szmatę". Brak szacunku, wyzwiska, wulgaryzmy używane przez "prezesa" w stosunku do innych pracowników są tu na porządku dziennym, a najciekawsze jest to, że wszystko wszystko to odbywa się za plecami obrażanego pracownika. Myślę że prezes ma problemy natury psychicznej, jest to ciekawy przypadek dla jakiegoś lekarza. Nie będę również wspominał o wysłużonych autach dla pracowników, rozpadającym się biurze, bałaganie i totalnym chaosie. ODRADZAM.

elektromonter

Nie polecam, chora atmosfera i wyzysk.

marek

niskie zarobki, rodem z wczesnych lat XXIw.

Zostaw opinię o Elektrosystem Przedsiębiorstwo - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrosystem Przedsiębiorstwo