Opinie o Elektrosystem Przedsiębiorstwo w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elektrosystem Przedsiębiorstwo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elektrosystem Przedsiębiorstwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrosystem Przedsiębiorstwo w Olsztyn

@pracownik Nowy wpis

Firma jak firma ma swoje plus i minusy. Uważam że jak na standary Olsztyna jest ok. Zarobki bardzo się poprawiły. Jeżeli ktoś ma chcecie do pracy to zarobki są ok. A jeśli ktoś sobą nic nie reprezentuje i potrafi przyjść do pracy pod wpływem alkoholu to odwzorowuje się to na jego zarobkach.

dramat Nowy wpis
@@pracownik

O ludzie jaka propaganda.... już to widzę, jak pracownik o 5:47 wypisuje takie głupoty broniąc tej firmy. No i ten tekst z chęciami do pracy, skad ja to znam :)

Aneta

Mój syn kończy w tym roku ZSME. Zdaje się, że firma też wśród uczniów szuka kandydatów na elektryków. Napiszcie, czy szefostwo absolwentów też tak traktuje? Jakie są zarobki dla takiego chłopaka na przyuczeniu?

Odradzam Nowy wpis
@Aneta

Obrażanie "między słowami", dopytywanie się o sprawy prywatne na etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dobra rada Nowy wpis
@Aneta

Polecam Firmę MAS-BUD STAWARCZYK SP.J. Jest to firma deweloperska, to będzie najlepsza szkoła życia dla syna na różnych płaszczyznach. Tam pracuje mój tata, przychodzi z pracy zmęczony ale uśmiechnięty a to chyba dobry znak.

Ele ele

Pracowałem tam i nie polecam tej firmy. Tak jak ktoś niżej napisał, mentalność z lat 90'.

Szkoda nerwów aby tam pracować, zgadzam się z poprzednimi opiniami.

Krzysztof
@były pracownik

Jakie stanowisko zajmowałeś w firmie Elektrosystem Przedsiębiorstwo? Mógłbyś pomóc czytelnikom tego wątku i wyrazić swoją szczegółową opinię na temat tego miejsca pracy? Wątek odwiedzają osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak wygląda ta firma dla pracownika, dlatego Twoja opinia będzie na pewno dla nich pomocna. Zachęcam do przedstawienia bliższych szczegółów.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektrosystem Przedsiębiorstwo? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
odradzam

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, która poprzez swojego "szefa-prezesa" zatrzymała się mentalnością na latach 90', kiedy pracownikiem można było pomiatać i traktować jak przysłowiową "szmatę". Brak szacunku, wyzwiska, wulgaryzmy używane przez "prezesa" w stosunku do innych pracowników są tu na porządku dziennym, a najciekawsze jest to, że wszystko wszystko to odbywa się za plecami obrażanego pracownika. Myślę że prezes ma problemy natury psychicznej, jest to ciekawy przypadek dla jakiegoś lekarza. Nie będę również wspominał o wysłużonych autach dla pracowników, rozpadającym się biurze, bałaganie i totalnym chaosie. ODRADZAM.

Krzysztof
@odradzam

Możesz podać konkretne przykłady sytuacji, w których rzekomo prezes firmy Elektrosystem Przedsiębiorstwo w taki sposób, jak opisałeś, odnosi się do swoich pracowników? Jeżeli zdecydowałeś się wypowiedzieć w tym wątku to mógłbyś napisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Można liczyć na umowę o pracę? Przybliż proszę, jak to wygląda.

elektromonter

Nie polecam, chora atmosfera i wyzysk.

marek

niskie zarobki, rodem z wczesnych lat XXIw.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrosystem Przedsiębiorstwo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Elektrosystem Przedsiębiorstwo?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrosystem Przedsiębiorstwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrosystem Przedsiębiorstwo?

Elektrosystem Przedsiębiorstwo