runchłodnia

Włocławek

Opinie o runchłodnia

wiwi

Jestem w szoku. Jak czytam Wasze wypowiedzi, to dochodzę do przykrego wniosku, że w tym zakładzie pracują sami idioci. Aż przykro pomyślec, że ludzie, którzy na co dzień ze sobą współpracują wypisują takie bzdury. A po za tym o ile mi wiadomo to jest portal, w którym pisze się opinie o pracodawcach, a nie o sobie nawzajem. Ludzie, którzy tam pracujecie pomyślcie najpierw zanim coś napiszecie, albo miejcie "jaja", żeby wyrazic swoją opinię w realu, a nie za osłona monitora. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o runchłodnia - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie runchłodnia