Pfleiderer Prospan S.A.

Wieruszów

Opinie o Pfleiderer Prospan S.A.

misiek

firma z tego co widze specjalizuje się w wytwarzaniu płyt drewnopochodnych i zastnawiam się jak będzie wyglądała teraz obecnie praca u nich, bo szukają osób na magazyn głownie i to na kilka zmian też.

Alanek

jak tam w biurach - ile płacą? jaka atmosfera? Warto w to wchodzić? Dużo wrednych bab czy raczej faceci?

dzida

zakład jako prospan ok ale praca przez agencje(usunięte przez administratora)inne rozmowy w kadrach a inna rzeczywistość. robi sie to samo ci zatrudnieni w prospanie a wynagrodzenie jest dużo niższe. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pfleiderer Prospan S.A. - Wieruszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pfleiderer Prospan S.A.