Schönberg Schönberg Grzegorz

Jelenia Góra

Opinie o Schönberg Schönberg Grzegorz

Jak wygląda praca w Schönberg Schönberg Grzegorz? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Hanna

Co zamierzacie zrobić z waszymi sprawami związanymi z firmą Schönberg Grzegorz Schönberg skoro nie posiadacie adresu? Macie plan jakie podjąć kroki?

@Hanna 19.02.2018 11:18

Tak mamy plany co do grzegorza potrzebny nam aderes telefon tes moze byc

anonymous

Piszecie ale nikt nie wie teraz obecnie gdzie mieszka ten oszust. Napewno nie mieszka w Maasmechelen. Czy moze ktos podac dokladny adres jego zamieszkania

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Schönberg Grzegorz Schönberg lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

krzysiek

jest w belgii caly czas i wieme gdzie mieszka w maasmechelen juz mu sprae zalozylem w belgii

@krzysiek 08.04.2014 16:55

juz nie mieszka w maasmechelen

anoniem

Witam podaje dokladny adres maasmechelen ul:noordstraat 41 mieszkania 1 lub 2 napewno z lewej strony na dole ma okno i z boku prowadzi droga do garazu z tylu sa i ogrodek maly teraz ma bmv 3 cupe srebnymetalik nie jego szefa u ktorego teraz na budowie pracuje i do tego dalej proponuje ludziom prace moge ogarnac numer telefonu kto chce???

@anoniem 15.08.2014 21:43

moze ktos zna jego aktualny adres zamieszkania prosze was napiscie czas najwyzszy zeby oszust poniosl jakas kare

Hanna

@xdasdasd na forum nie można używać wulgaryzmów. Zalecam zapoznanie się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin Takie komentarze zostają usuwane przez administratora forum. Tu powinny znajdować się merytoryczne treści, które będą komuś wstanie pomóc.

Hanna

@arleta według Ciebie firma Schönberg Grzegorz Schönberg to oszustwo. Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy? Co jest powodem Twojej niechęci? Uargumentuj swoją wypowiedź.

kaik

Nie mniej - najlepiej znać oba języki, bo prawdopodobnie taka osoba może zajść w tej firmie najdalej. W sumie te dwa języki są najbardziej popularne jeśli chodzi o ich naukę w Polsce.

arleta

nie bedziesz mial tam teraz pracy bo to juz koniec roku Oni koncza umowy Dopiero w przyszlym roku musisz pisac do nich i sie pytac bezposrednio a nie przez schonberga bo pamietaj to oszust

Matys1987

Dziwi mnie fakt ze od mego zjazdu tj prawie 3lata temu dostał jeszcze jakichkol wiek ludzi do pracy ten człowiek ma schizofrenię do kwadratu jest mi żal każdego który został wykiwany nawet na jednego centa euro ten człowiek powinien być podpięty pod te jego wypożyczone bmw i targany do samej polski a na koniec kopnie ty w ryj i oddany następnemu oszukanemu przez niego i tak w kolo pragnę jedynie dodać że jeśli ktoś chce tam pracować to szczerze polecam firmę córce pt building and service pan Geri i jego synowie wysoko cenią sobie polskich uczciwych pracownikow

matys1987
@arleta 21.08.2015 16:00

ty arleta jestes z obornik wlkp tak???geri jest spoko nam ten zlamas wisial siano narobilismy halasu geri przyjechal na bungalo i dal nam z wlasnej kieszeni tyle ile mial przy sobie zalezalo mu bysmy nadal pracowali jednak "grzesiu i ta jego puszczalska joasia"na szczescie rozwiazal nam ta fikcyjna umowe a tak na marginesie geri rozumie bardzo duzo po polsku i podstawy niemieckiego wystarcza do komunikacji z prawdziwym szefostwem

arleta

Nie wiele mozesz znalez Ale tu jest duzo ile oszukal osob Nawet jest podany dokladny i prawdziwy adres Sprawdzil to moj adwokat Ta strona powinna zamiescic informacjeo tym oszuscie I podac to we wszystkich portalach o prace dla tych co poszukuja pracy Nie wierzcie w zadne slowo co ten czlowiek mowi i pisze( usunięte przez administratora )ze ludzi ktorzy ciezko pracuja On nie ma zadnej firmy tylko pracuje na budowie u kogos I to wykorzystuje biorac polakow nie znajacych jezyka do pracy po tem kradnie im pieniadze bo podaje firmie w ktorej pracuje swoje konto na przelewy wyplaty dla ludzi

xxxxxxx

Arleta kiedy i na ile cie oszukal? Podasz jakies wieksze szczegoly? Bo ja tez zostalem oszukany przez niego.

xxxxxxx
@arleta 09.12.2014 10:08

Podasz mi swoj e-mail bo mnie tez oszukal i mam fikcyjny przelew wiec moge cos pomoc

anonimm

Witam, Odzyskał już ktoś pieniądze od tego oszusta? Kolego możesz mi dokładnie powiedzieć czy opłaca się zakładać mu sprawę ?

...

Wiecie może gdzie się podziewa Schonberg? bo ponoć uciekł z Belgii chojrak

@... 13.07.2013 19:57

Czy mozesz mi napisac o tym czlowieku cos wiecej bo mnie tez oszukal i to na duze pieniadze Masz z nim dzieci wiec wiesz wiecej niz tu wszyscy Bylas z nim pewnie jakis czas Wiec wiesz jak mozna go scigac o pieniadze ktore jest nam winien

Kaśka

Nie jestem jego żoną i to całe szczescie,ja tylko mam z nim dwujke dzieci i pełno gługów po nim

mko

ja zabieram mu bmw!!hahahah

kat

My mu nic nie zrobimy nie będziemy rąk sobie brudzić,ale są od tego ludzie,którzy wymierzają sprawiedliwość,WYROK już jest podpisany,zobaczyć twoją zmasakrowaną mordę-BEZCENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cyc

no to mądrale pochwalcie się co mu zrobić możecie????? no pochwalcie się

lol

Ag jak sie mozna się z Tobą skontaktować?potrzebuje troche informacji[usunięte przez administratora]

maly

Pracowałem troszkę czasu dla tego człowieka. W moim odczuciu jest to człowiek chory i powinien się leczyć!!!!!!!!!!!!!!!! Same kłamstwa i zwodzenie a prawda taka ,że zadłużenie jego to kosmos. Wszędzie!!!!!!!!!!! Ten człoiwiek jeśli się nie pomyli to prawdy nie powie. Nie mam już ochoty ani o nim słyszeć ani tym bardziej go oglądać. Dla mnie była to bolesna ale dobra nauczka na przyszłość! Nie polecam nikomu ale to NIKOMU pracy a nawet spotkania z tym zakłamanym człowiekiem.

oszukany

Ag jak sie mozna z Toba skataktowac ?poczebuje troche informacjii o [usunięte przez administratora]

my

ag!!! może w końcu ujawnisz kim jesteś?????[usunięte przez administratora]

ag

hej \\\\\\\"gość\\\\\\\"nie wiesz kim jestem i nie obrażaj co do alkoholu i innych opinii tak się składa ,że wykształcenie i inteligencja ,solidność w pracy jest dla mnie bardzo ważna pracownicy pracownikom nie równi więc nie porównuj .a tak na marginesie jestem w posiadaniu niezbitych dowodów na nie uczciwość p [usunięte przez moderatora] xdp i do póki nie ureguluje p [usunięte przez moderatora] należności zdania nie zmienię to moje pieniądze za ciężką pracę zużycie samochodu i nie branie zaliczek -co było błędem totalnym przynajmniej byłyby chociaż zaliczki......

ag

wiesz cieszę się,że chociaż Ty jesteś zadowolony ,być może ktoś wylał szefowi kubeł zimnej wody na głowę ,albo sumienie i korzystna przemiana oby tak dalej ,ważne jeszcze aby przypomniał sobie o byłych pracownikach i zobowiązaniach wobec nich :) a co do jego osobowości to a i owszem ,tylko dlaczego firma w Polsce to fikcja sprawdź sam

ag

po I adres firmy ,to fikcja po II jeśli chcecie sprawdźcie jego skrzynkę pocztową same wezwania ,ścigania przez sądy ,różne stowarzyszenia NIK,PIP itd mało? napiszę więcej ,ja tylko ostrzegam innych i uwierzcie w Polsce też jest praca i to za całkiem ładne wynagrodzenie i bez oszustwa a jeśli Belgia to życzę powodzenia tym 2 panom nie wymienię miejscowości w szczególności najmłodszemu ( czyżby koligacje)......

Ją pracuje krótko bo tylko dwa i pół miesiąca montujemy panele słoneczne ale ci panowie co że mną pracują są już dłużej jak na razie pieniądze mam na czas a to co jest napisane powyżej to my nie wiemy bo nie mamy kontaktu z tymi co pracują na budowach ci co ze mną pracują mówią że były spóźnienia z pieniędzmi ale rzadko i kilku dniowe i szef o tym informował warunki mieszkalne ok za nic nie płacimy jeździmy swoim autem ale za paliwo nam zwraca no i mamy neta:) .Zarobki dość dobre tylko ta [usunięte przez moderatora]belgijska pogoda pieprzy nam cały plan bo ile położymy paneli tyle zarobimy układ fajny ale to co sobie nadrobimy to później siedzimy w domu tak jak dziś bo pada ale to się wyrównuje średnio od 1300 do 2000 euro można pociągnąć .Szef jest ogólnie bardzo fajny tylko ma problemy z pamięcią bo wiele rzeczy zapomina to tylko moja obserwacja a co tam piszą wyrzej to my tu nie wiemy u nas jest ok

gość

Nie będę się rospisywac bo to co jest napisane powyżej jest prawda i ci co dobrze piszą o panu [usunięte przez moderatora] jest prawdą i ci co piszą źle że im nie zapłacił też jest prawdą tylko dla czego nikt z tych poszkodowanych nie napisze dla czego im nie zapłacił napewno nie dla tego że dobrze pracowali nie pili i prosto murowali ściany które zawsze miały kąt ja wiem że było odwrotnie i oczywiście za zerwanie kontraktu egzekwuje kary dla tego tym ludziom nie zapłacił i tak wogóle pan [usunięte przez moderatora] płaci gotówką tak też każe wystawiać rachunek , a w awaryjnych sytuacjach pieniądze wysyła WESTERN UNION i nie puszcza żadnych przelewów.Czasami się spóźnił z płatnością ale to były spóźnienia kilku dniowe i o tym fakcie uprzedzał.teraz jest wszystko ok ją nie narzekam wiadomo zawsze mogło by być trochę lepiej :)

gosc

[usunięte przez moderatora]. Ciagle kłamie i mataczy. Wymysla nie stworzone historie o przelewach, które niby puścił a nigdy nie dochodzą.

Ja u niego nie pracuje ale chce wszedłem tu bo chciałem te firmę sprawdzić nie wiem co mam myśleć pracę załatwiają mi koledzy którzy u niego pracują od początku roku wiem że było ich siedmiu a zostało dwóch mówią że płaci a ci co zjechali to piszą bzdury i tam jakieś historię co i dla czego nie wiem co mam myśleć widzę że dużo bzdur wyzwisk a zero konkretów powiedzieli że ludzie chcieli szefa [usunięte przez moderatora] i teraz się odgrazaja nie wiem co mam robić ale w polsce nie zarobie 6000 no chyba że mi nie zapłaci jak piszecie obiecuje po miesiącu napisze co to za gagatek mam nadzieję że jednak będzie jak kumple mówią bo po tym co piszecie piętra trochu mam

Zostaw opinię o Schönberg Schönberg Grzegorz - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schönberg Schönberg Grzegorz