Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze

Kraków

Opinie o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze

Marta

Witam, tak jak wyżej. Nikomu nie polecam tego pracodawcy. Po miesiącu pracy (180h) otrzymałam jednozdaniowy sms, o treści: "Witam narazie nie przychodź, dam znać". Pomimo wcześniejszych zapewnień o ciągłości pracy i działań dążących do związania się umową. Pracodawca niekompetentny i niewychowany. Nie potrafił w cztery oczy, kulturalnie poinformować mnie o zakończeniu współpracy. NIE POLECAM!

kase

Witam, nie polecam tego pracodawcy.Główny szef jest osoba nie słowna i trudno zrozumieć o co mu w tym biznesie chodzi. Ogólnie nic nie obiecuje i niczego nie wymaga taka raczej jest ta praca bez wyrazu i emocji jakoś to będzie. Miejsce w miarę ładne choć wszystkiego tam pełno na ogarniecie wszystkiego chwila wystarczy powtarzalne wzory zero inwencji artystycznej.

Zostaw opinię o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze