Goldman Development S.C.

Tczew

Opinie o Goldman Development S.C.

vvvvvvvv

Opinie o firmie 2013-1-5 17:18 ~wisniewski wystawił opinię Komplex Bud Jestem pracownikiem goldman development z Tczewa wykonywalismy prace wedlug umowy z komplex- bud z Bugaja to jest stawianie domow z plyty prefabrykowanej na ulicy Fiołkowej w Pobiedziskach do tej pory nie otrzymalem wynagrodzenia koncowego z mojej firmy Goldman Development a powodem braku rozliczenia jest niezaplacenie przez komplex bud faktur na kwote okolo 300 tys zl od sierpnia 2012 r. W zwiazku z tym ze komplex bud nie docenia mojego wkladu pracy w powstaniu tych budynkow chcialbym oswiadczyc iz budynek numer II jest zbudowany z wieloma wadami i oszczednosciami ktore powoduja brak gwarancji w moim przekonaniu stabilnosci i jakosci wykonanego budynku na polecenie developera.Polowe scian do powstania tego budynku produkowal komplex bud w garazu w Bugaju i twierdze ze w/w sciany byly o niskiej jakosci. Potencjalnym kupcom tych mieszkan proponuje sprawdzenie w ktore mieszkania zostale one wbudowane oraz sprawdzenie atestow co do wytrzymalosci na sciskanie i rozciaganie tych elementow betonowych scian. Wyżej wymieniona opinia jest pobierzna ale mysle ze dalem panstw juz duzo do myslenia. Ocena firmy: 1

Zostaw opinię o Goldman Development S.C. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldman Development S.C.