Polkowickie Centrum Animacji

Polkowice

Opinie o Polkowickie Centrum Animacji

Skorpion

Lew ma całkowita słuszność nikt w Polkowickim Centrum Animacji nie zwalnia pracowników po roku lub tez po innym czasie ponieważ ludzie sami z własnej wolni stamtąd uciekają. Nikt kto ma choć trochę godności i poczucia własnej wartości nie jest w stanie pracować tam dłużej niż kilka lat. Mobbing, poniżanie pracowników i wykorzystywanie jest chlebem powszednim w tej placówce. Nie polecam nikomu !!!

lew

nie ma czegoś takiego, jak zwolnienie po roku... jeśli pracownik się sprawdza, to nie ma żadnych podstaw do tego, aby takie praktyki wobec pracowników stosować, spokojnie ;) poza tym można liczyć na premie

Do lewa
@lew 22.04.2016 16:56

Niestety, nie masz racji .... chyba że jesteś poplecznikiem miłościwie panującego i jego świty. Ogólnie kolesiostwo i wyzysk bez poszanowania dla pracy ludzi poniżej stanowiska kierownika.

Kierowniczka

Dyrektor tej placówki przyjmuje pracowników z wyższym wykształceniem za prawie najniższą krajową.Po roku zazwyczaj wywala.W pracy jest niezdrowa atmosfera ciągłe wymagania a pieniędzy tyle co kot napłakał.Nowe wybory radnych powinny coś zmienić i odświeżyć stanowisko na inną osobę .

Zostaw opinię o Polkowickie Centrum Animacji - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polkowickie Centrum Animacji