BHP-KOMPLEX Janina Zawadzka

Gorzów Wielkopolski

Opinie o BHP-KOMPLEX Janina Zawadzka

karolina

Pomiary, konsultacje i badania BHP to wymagająca branża jeśli chodzi o specjalistów, tym bardziej że firma jak widac się rozwija. więc zapewne juz dobrz e wyciągasz wnioski - nowee reklrutacje mogą się pojawić lada moment, musisz tylko być czujny jak ważka

Dźwigowiec

Szanowny inwestorze (raczej pani janino). Firma nie zatrudnia bo to firma jednoosobowa. Utrzymuje się raczej z dyskusyjnych (z punktu CBA) źródeł. Każdy uczciwy inwestor wie że trzeba unikać jak wody!

magda

ta pani jest orzecznikiem w ZUSie?! porazka jakas ;/

Inwestor

Porażka totalna. Żenujący poziom intelektualny, kreowanie problemów, skrajny brak uczciwości i stabilności emocjonalnej pani Janiny.

ku

tragedia

Ciekawa
@ku 15.04.2015 10:28
tragedia

Dlaczego?

Zostaw opinię o BHP-KOMPLEX Janina Zawadzka - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP-KOMPLEX Janina Zawadzka