ATForum

Rybnik

Opinie o ATForum

Szczerze

WIAĆ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE! Szefunio wyręcza się pracownikami na maksa (wykonujesz dosłownie wszystko - niezależnie czy jest to zgodne ze swoim stanowiskiem pracy, doręczasz obiadki i inne zachcianki!) plus dochodzi mania prześladowcza- w firmie nie pokazuje się w ogóle a jedyną rozrywką to maniakalne podglądanie pracownika na monitoringu. Ciągłe strofowanie i dręczenie psychiczne. Do tego dochodzi ciągłe podkreślanie swojej pozycji i "kompetencji". Strasznie nieprzyjemna atmosfera pracy!

Zostaw opinię o ATForum - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATForum