Opinie o AB.. Z. Centrum w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB.. Z. Centrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AB.. Z. Centrum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB.. Z. Centrum w Dąbrowa Górnicza

Kinga Nowy wpis

Firma działa tylko w Dąbrowie ?

Kursantka Nowy wpis

Skonczylam kurs i jestem bardzo zadowolona

kursant2 Nowy wpis

witam kursant , gadasz jak ten cały ten dyorektor ZZ , tylko o obiadach i kasie bo gdyz tylko na tym mu zalezy i pan dyro tylko o tym (usunięte przez administratora) caly czas,a ciagle za fri sie stolowal, wode wyliczal i kartki papieru, a niby taki dom , firma i auto i te bajery pociska naiwnym, do dzis tego nie kumam,jak jest taki dobry i ma hajs to czemu zabiera biednym i glodym? a to onie nie ma rekrutacji na kurs jaja se robisz? zero szacunku,.. Brak godzin przy maszynie,bo fuszki lecialy itd a co dopiero o rysunku, te podstawy sa na necie i G kody tez masz, nawet zasad IJ nie ogarnia,a tajemnice z tej wiedzy robi jak wielki Merlin, ja marnowałem czas rowniez i mam prawo to napisac, bo chyba nie wiesz co to sa programy EFS. Jak ktos mial jakies znajomosci itd to ZZ tylko jak kiepski sprzwedawca juz cos do niego, fajnie ze Ci sie udało ale ty i ZZ o ciezkiej pracy nic nie wiesz, i podaj te firmę ktora dala Ci taki hajs na probnym? albo napisz te podstawy bo 3 powaznych firmach to mi powiedzieli, a mam swoj wiek ze chyba sobie zarty robie z takimi kwalifikacjami , a teraz ludzi bez kursow biorą.. aha i dwa miesiace czekalem na papiery bo on chce umowe dla zonki ..

Kursant Nowy wpis

Kurs jest bardzo dobry. Ja zrobiłem tam już drugi, żeby poszerzyć zakres urządzeń, na których chce pracować. Szkolenie jest z podstawowej wiedzy, bez której w zawodzie wymagającym samodzielności nie będziemy w stanie szybko nabyć praktyki. Jak ktoś się przykłada i chce, to szybko nauczy się prostych podstaw i łatwiej mu będzie nabyć doświadczenie, bo nie błądzi bezwiednie. A jak ktoś przychodzi na kurs, żeby dostać parę złotych i zjeść obiad to narzeka potem na brak pracy. Ja po drugim kursie, jeszcze w jego trakcie dostałem pracę w firmie z produkcją jednostkową, gdzie sam zostaje na zmianie z dwoma maszynami, do dyspozycji mam tylko rysunek. Sam dobieram narzedzia, montuję detal i robie pomiary na maszynie, a także wprowadzam niezbędne zmiany w programie. Bez szkolenia, nie wiedziałbym nawet, jak wgrać program do maszyny. Na próbnej umowie mam 3 tysiące na rękę. Ale inni wolą dalej bezrobocie i W- kody pod monopolowym.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AB.. Z. Centrum? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Mateoo

to jest kurs? to chyba ludzi w ch### za pieniążki z EFS,, a ten Zgoda to roboty na oczy nie widział... i PUP na to pozwala, to dramat!

Mirek
@Mateoo

fakt pracy do dziś nie ma w zawodzie

Łucja
@Mateoo

Na forum GoWork.pl nie możemy publikować danych osobowych osób trzecich. Jesteś klientem firmy? Jeśli tak, czy udział w kursach, o których mówisz jest dobrowolny? Może warto w tej sytuacji zgłosić swoje zastrzeżenia do firmy, ponieważ niewiele osób na forum będzie w stanie Ci cokolwiek doradzić.

Pogon

wszystko słabo, szczególnie z kursami z UE..

Zostaw merytoryczną opinię o AB.. Z. Centrum - Dąbrowa Górnicza

AB.. Z. Centrum