Wasko Trans

Opinie o Wasko Trans

darek

Czy jest na formum ktoś kto bedzie w stanie wytłumaczyć skad biorą sie opinie negatywne, w sensie wiekszosc z was pisze, ze nie poleca ,nic mi to nie mowi, z czego nie ejstescie zadowoloeni ,napiszcie.

dołączam sie do opinii. Zdecydowanie nie polecam !!!

Zostaw opinię o Wasko Trans - Siewierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasko Trans