Nova Group S.C.

Żory

Opinie o Nova Group S.C.

znieszmaczony

Na rozmowie padły pytania o: stan cywilny, dzieci (czy mam i czy planuję!!!!), o wykształcenie rodziców, rodzeństwa. Co to ma być????? Talk show czy rozmowa rekrutacyjna? A mówienie doświadczonemu handlowcowi, że nie będzie płacił tyle ile się oczekuje (zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami), tylko płaci się minimum, tak aby handlowiec miał motywację zapierdzielać. Prosze wybaczyć, ale z takim podejściem proponuję poszukać początkującego studenta, ponieważ szanujący się handlowiec nie pozwoli sobie na pracę na takich warunkach.

arsek
użytkownik zarejestrowany

Niestety czasami pytania ktore nie powinny padac na rozmowie padaja, pracodawcy chca wiedziec czy na stale sie wiazesz czy nie

Róża

Zgadzam się z wpisem powyżej. Też czekałam ok. minut aż "Szanowny pan Prezes" raczył ze mną porozmawiać.Następnie jednym z pierwszych pytań było pytanie o moją rodzinę, skąd pochodzę, gdzie pracuje mój mąż, jakie wykształcenie mają moi rodzice i oczywiście-dlaczego nie mam dzieci. No to już była przesada! W zasadzie miałam wrażenie, że moje doświadczenie zawodowe było mało ważne. Zero szacunku. Jeszcze mi zakomunikował, że on mało płaci swoim pracownikom....to normalnie mnie....zachęcił. Współczuje pracownikom tej firmy współpracy z takim......żenującym człowieczkiem.

Urszula

Rozmowa kwalifikacyjna u nich to tragedia, byłam na czas kazano mi czekać 20min bez potrzeby bo pan prezes jadł,rozmawiał itp. Po rozmowie długiej, pytania dotyczące rodziny, zbyt osobiste !! zarówno do mnie jak i mojej koleżanki nie zadzwonił i nie poinformował o zakończonym procesie rekrutacji a przecież poświęciłyśmy czas, i obie ( oczywiście w innych zupełnie terminach) czekałysmy na spoźnionego prezesa . Olewcze podejcie, odradzam

Zostaw opinię o Nova Group S.C. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Group S.C.